Зіграємо в Броварах та Вишневому

П'ятниця, Травня 10, 2019 - 10:41

На вихідні діназівські команди відправляться в гості.

Пропустивши сьомий тур чемпіонату Київської області, резервісти «Діназу-2» в суботу, 11 травня, поїдуть у Бровари, де о 17 годині проведуть черговий поєдинок з місцевим «Беркут-Легіоном». Це буде перша офіційна зустріч цих команд у вищій лізі, адже діназівські дублери та беркутівці формально є дебютантами турніру.

Хоча минулого сезону «Діназ-2» та «Беркут-Легіон» виступали в першій обласній лізі і зустрічалися між собою. Причому, в обох матчах вишгородці втратили перемоги на останніх хвилинах. В Броварах на жахливому газоні господарі в додані хвилини зуміли вирвати перемогу (3:2), а в Лютежі на штучному полі гості задовольнилися нічиєю (2:2). Цікавим є ще й той факт, що наша команда в кожному з цим поєдинків не зуміла реалізувати по пенальті.

Взимку ці команди також провели в Лютежі контрольну гру, котра завершилася впевненою перемогою беркутівців. Тоді нашим колективом вже керував Анатолій Блазунь і нині він чудово знає сильні сторони суперника. Сподіваємося, що в суботу він знайде протидію й «Діназ-2» зуміє скласти гідний опір супернику, який нині перебуває в лідируючій групі чемпіонату.

Перша команда «Діназу» в неділю відправиться до Вишневого, де о 15 годині на центральному стадіоні міста зустрінеться з «Рубікон-Вишневим». Після зимової перерви підопічні Володимира Бондаренко набрали чудовий темп й підтягнулися до призових місць. Минулого туру вишгородці провели складну битву з миколаївською «Вікторією», котра є незаперечним лідером аматорського футболу в останні роки. Матч завершився нульовою нічиєю, але представники обох клубів назвали це гідним і закономірним результатом.

Одразу після цієї гри «Діназ» переключився на підготовку поєдинку з «Рубікон-Вишневим». Поступово порожніє лазарет команди і хоча не всі футболісти ще повністю відновили фізичні кондиції, це додає оптимізму. Адже зустріч у Вишневому буде досить непростою. В першому колі ці колективи не виявили переможця. Матч в Демидові завершився з рахунком 0:0. Тепер очікуємо від діназівців більш результативної гри.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.