«Діназ-2» поступився «Беркут-Легіону»

П'ятниця, Березня 15, 2019 - 09:25

Наші резервісти готуються до сезону.

Підопічні Анатолія Блазуня («Діназ-2») провели контрольний поєдинок з дебютантом вищої ліги Київської області броварським «Беркут-Легіоном». Зустріч, яка проходила в Лютежі завершилася перемогою гостей з рахунком 3:0.

За великим рахунком «Діназ-2» також є дебютантом головного турніру області, адже донині в цьому турнірі виступала перша клубна команда, а резервісти в свою чергу грали в турнірах рангом нижче. Та оскільки наша головна футбольна дружина піднімається на значно вищий щабель, то відтепер саме резервісти захищатимуть кольори клубу у вищій лізі. До того ж, віднедавна колективом керує новий наставник Анатолій Блазунь, котрий нині комплектує команду, роблячи акцент на молодих вихованців.

У першому таймі поєдинку з «Беркут-Легіоном» наша команда виглядала досить пристойно, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Але, на жаль, не реалізувала жодного. Натомість пропустила небезпечну атаку, котра завершилася взяттям воріт. По перерві на поле вийшли футболісти, котрі мають певні претензії на місце в заявці «Діназу-2». Не всім їм вдалося проявити себе з найкращого боку і в результаті ще два м’ячі залетіли в сітку діназівських воріт. Авторами точних ударів в цьому матчі стали броварчани Співаков, Сирдюк та Ничипорук.

«У першому таймі на поле вийшли ті, кого ми бачимо в перспективі в стартовому складі, - говорить Анатолій Блазунь. – Хлопці грали непогано і за рахунок групових дій зуміли створити небезпечні моменти біля воріт суперника. Саме групових, а не колективних. До цього їм ще треба чимало попрацювати. Потроху вимальовується кістяк, на котрий ми робитимемо ставку. Ще у наступній контрольній грі надамо можливість зіграти всім приблизно порівну, а надалі почнемо награвати основний склад на сезон».