Новини

01/27/2020 - 18:34

Вишгородці виграли другий матч Меморіалу Макарова.

Клас суперників виявився настільки різним, що результат матчу міг бути й двозначним. Зазвичай, подібні поєдинки наставники вимагають від своїх підопічних пошвидше забути і не дуже тішитися, а почасти й знаходять купу помилок у діях власної команди. Та попри це такі перемоги вкрай потрібні для більшої впевненості й комфорту.

01/25/2020 - 17:55

Сьогодні відбулися перші матчі Меморіалу Макарова.

В суботу, 25 січня, стартував традиційний зимовий турнір ХХV Меморіал Макарова. Свій перший поєдинок вишгородський «Діназ» завершив вдало, обігравши «ЛНЗ-Лебедин» з Черкаської області – 1:0. Єдиний м’яч незадовго до фінального свистка провів півзахисник Артем Марченко.

01/23/2020 - 17:18

«Діназ» зіграє всі поєдинки через день.

В суботу, 25 січня, стартує традиційний зимовий турнір Меморіал Макарова, в якому зіграє і вишгородський «Діназ». Наша команда потрапила до групи «А». Пропонуємо вашій увазі повний розклад матчів групового турніру.

01/18/2020 - 19:56

Вишгородці провели перший контрольний поєдинок.

«ДИНАМО» U-21 – «ДІНАЗ» - 2:3

Голи: Сухоручко (36), Ісадченко (67) - Бриженко (8), Волошин (39), Долженко (84).

На 8-й хвилині Олексій Бриженко не реалізував пенальті.

«Динамо»: Малиш, Голоколосов, Гук, Романчук, Кузик, Глушач, Яцик, Мартин, Янаков, Мащенко, Сухоручко.

Запасні: Тугай, Рязанцев, Маленков, Урсулов, Бомащук, Костюк, Ісадченко.

01/16/2020 - 22:51

Вишгородці розпочали зимову підготовку до нового сезону.

В четверг, 16 січня, завершилася тривала зимова перерва вишгородського «Діназу». Цього дня підопічні Володимир Бондаренко зібралися на штучному газоні стадіону в Лютежі, де провели стартове цьогорічне тренування. Спершу команда у повному складі (окрім воротарів, які займалися індивідуально) здійснила півгодинну пробіжку аби «продихатися», затим на гравців чекали «квадрати» та двосторонка на півполя.

01/13/2020 - 11:42

В суботу вишгородці проведуть перший контрольний поєдинок.

Вишгородський «Діназ» 16 січня повертається із зимової відпустки. Цього дня команда о 18 годині збереться в Лютежі і проведе перше тренування після тривалої перерви. Впродовж двох днів підопічні Володимира Бондаренко займатимуться на свіжому повітрі, а вже в суботу, 18 січня, зіграють контрольний поєдинок з молоддю київського «Динамо» U-21 (тренер Юрій Мороз). Матч в критому манежі на базі столичного клубу в Конча Заспі розпочнеться о 12 годині.

01/13/2020 - 11:12

«Діназ-2009» поклав на лопатки «Поділ Андріївський»

Тривала турнірна перерва допомагає футбольним талантам нашої академії повноцінно готуватися до офіційних матчів чемпіонату. Одним з етапів такої ігрової підготовки для «Діназу-2009» (тренери Микола Слободянюк, Ігор Іваненко) стала участь в зимовій першості столиці. Минулої суботи наша команда побувала в гостях у «Подолу Андріївського» і повернулася додому з впевненою перемогою 3:0.

01/10/2020 - 11:36

Прес-служба ПФЛ представляє статистику виступів «Діназ» м. Вишгород у осінній частині чемпіонату України серед команд Другої ліги сезону 2019/20.

Список гравців «Діназ» м. Вишгород, які були заявлені на матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги 2019/20.