Історія ФК "ДІНАЗ"

Футбольний клуб «ДІНАЗ» розпочав власний літопис у 1999 році. Взявши старт із чемпіонату Вишгородського району, нині діназівці беруть участь у боротьбі за першість серед аматорських колективів усієї держави, а також у міжнародних турнірах. Клуб достойно представляє рідний край у багатьох чемпіонатах столиці, Київської області та України. 

Отримано низку призових кубків та винагород. ФК «ДІНАЗ» тричі вигравав кубок Київської області (2005, 2012, 2015) та суперкубок області (2011). У 2011 році клуб здобув перше місце у чемпіонаті Київщини, також у кошику присутні срібні та бронзові медалі чемпіонату.

У 2012 році Виконком УЄФА нагородив ФК «ДІНАЗ» бронзовою медалью УЄФА у номінації «кращий аматорський футбольний клуб Європи», що стало певним підсумком спортивної діяльності клубу та поштовхом до наступного - професійного футболу.

Вихованці ФК «ДІНАЗ» підписали контракти з професійними клубами, зокрема Старенький Сергій (с.Нові Петрівці) – з командою прем’ер-ліги ФК «Олександрія» а Пономаренко Сергій (м. Вишгород) – свого часу виступав за «Украгроком» в першій лізі Україні.

За рівнем майстерності та спортивних результатів команда «ДІНАЗ» претендує на вихід до другої ліги чемпіонату України і саме це є метою клубу на 2019 рік.

До структури ФК «ДІНАЗ» входять:

- дві дорослі команди, що грають в чемпіонаті України серед аматорських команд, чемпіонатах Київської області (вища ліга) та міста Києва (вища ліга);

- дванадцять команд юнаків 2001-2009 року народження, де навчаються перспективна молодь Вишгородського району та м. Вишгород. Всі вони змагаються у першості м. Києва у своїх вікових групах та в чемпіонатах Київської області.

- сім груп набору 2007-2010 років народження, розташованих по всьому району.

Загальна кількість членів клубу налічує понад 500 чоловік.

Клубу належить навчально-тренувальна база та стадіон з натуральним покриттям у селі Демидів.
           
ФК «ДІНАЗ» має у своєму розпорядженні автобуси, які забезпечують доставку дітей на тренування, виїзди на ігри, поїздки на навчально-тренувальні збори та змагання у інших регіонах країни. 

Щороку клуб відправляє своїх спортсменів на підготовчі збори на море та в гори. Протягом року команди ФК «ДІНАЗ» приймають участь у закордонних змаганнях, що є безцінним у питанні набуття досвіду та порівняння курсу з програмами іноземних клубів.       

Засновник і почесний президент ФК «ДІНАЗ» - Ярослав Москаленко.

Президент ФК «ДІНАЗ» - Василь Наливайко.

Наші партнери