«Діназ» долетів до півфіналу

Вівторок, Січня 22, 2019 - 16:31

Вишгородці обіграли ковалівський «Колос» і повторили клубне досягнення в традиційному турнірі Меморіал Макарова.

«ДІНАЗ» - «КОЛОС» - 1:0

Гол: Каркошкін (72).

Турніра ситуація в групі «А» цьогорічного зимового традиційного турніру Меморіал Макарова виявилася настільки заплутаною, що перед останнім туром групового епату одразу чотири команди реально претендували на вихід до півфіналу – «Колос» (Ковалівка), ВФАС (збірна студентів), «Діназ» (Вишгород) та «Авангард» (Бзів). І в останньому турі всі четверо зустрічалися між собою. «Діназ» приймав «Колос», а ВФАС протистояла «Авангарду». Тільки одну команду за певного розкладу влаштовувала нічия («Колос»), іншим трьох необхідні були лиш перемоги. Тому важливість результату була для всіх зрозуміла і відповідно це позначилося на грі.

«Діназ» знову приймав суперника на власному полі в Лютежі. І хоча місцями штучний газон нагадував справжню ковзанку на льоду, наші футболісти вже настільки звикли до цього за останні кілька днів, що сприйняли все, як належне. У порівняні з попередніми матчами тактична схема команди цього разу трішки зазнала змін. З перших хвилин на вістрі атаки почав грати Олександр Безпалий, а правий фланг наставники довірили марокканцю Хамзі Магзарні, який справив досить непогане враження своєю появою на полі у попередніх поєдинках. На жаль, цього дня легіонер діяв не так активно й агресивно і вже в перерві змушений був поступитися місцем форварду Владиславу Литченко.

Щодо перебігу подій у першому таймі, то на полі розгорнулася переважно позиційна боротьба. Команди не тішили гольовими моментами, створивши на двох три-чотири напівмоменти, які особливої погоди не зробили. Малесеньку ігрову перевагу мали господарі, але гості дуже чітко оборонялися і самі час від часу намагалися прорвати оборону «Діназу». Не вдалося до перерви. Ні одним, ні іншим.

Зате другий тайм, коли в складі ковалівців вийшло кілька нових виконавців, залишився за вишгородцями. Наша команда додала перш за все в активності на флангах і оборона «Колосу» почала не встигати перекривати підступи до власних володінь. Перший стовідсотковий момент біля воріт гостей виник на 54-й хвилині, коли Сергій Каркошкін вийшов віч-на-віч з голкіпером, але не зумів того переграти. За хвилину Артем Марченко чудовою передачею кинув вперед Олександра Безпалого, але удар у нашого півзахисника виявився «читабельним» для стража воріт «Колосу». Не встигла секунда стрілка завершити черговий оберт, як Артем Марченко сам з лінії штрафної спробував перевірити надійність воротаря – черговий сейв.

Ось так за три хвилини «Діназ» мав три чудові нагоди відкрити рахунок та жодну з них не використав. Це посіяло певну тривогу в серцях прихильників команди. Додав дьогтю до неї (тривоги) ще й Андрій Волошин, котрий у двох епізодах грубо «обрізався» і ледве не довів справу до негативу. Благо, партнери підстрахували в останній момент і не дозволили ковалівцям скористатися шансами.

В цій ситуації підопічні Володимир Бондаренко продовжували шукати нові підступи до воріт «Колосу». На повний навал команда не перейшла, бо до фінального свистка залишалося достатньо часу і потрібно було просто грамотно розпорядитися власною ініціативою. Чергова відмінна подача з кутового від Артема Марченко і знову ніхто її не замкнув. Та вже в наступній атаці успіх принесла настирливість Олександра Безпалого, котрий продерся поміж захисників суперника і віддав пас трішки назад, прямо на ногу Сергію Каркошкіну. Півзахисникові залишалося правильно підставити стопу і несильно, але точно метрів з семи спрямувати кулю в ціль.

Такий результат цілком влаштовував «Діназ». Утім, команда не стала грати на утримання рахунку, а перш за все постаралася відсунути розвиток подій подалі від власної штрафної. Відчувалося, що відповідальність за результат тиснула і хлопці перш за все не хотіли помилитися в обороні. Гра на половині суперника підвищувала наші шанси на успіх. Врешті-решт його вдалося досягти й здобути важливу перемогу.

В іншому матчі, який розпочався пізніше, збірна ВФАС видала дещо несподіваний результат, розгромивши чемпіона Київської області бзівський «Авангард» з рахунком 4:1. Таким чином, «Діназ» та студенти набрали однакову кількість очок (по 11), але завдяки кращій різниці м’ячів саме ВФАС посів перше місце в групі «А» і зустрінеться в півфіналі з «Рубіконом-Вишневе» (друге місце в групі «Б»). А нашому «Діназу» доведеться зійтися з недавно створеною командою «Штурм» (Київ), чяка фінішувала першою.

До речі, напередодні старту Меморіалу Макарова «Діназ» та «Штурм» зіграли контрольний поєдинок, в якому перемогли кияни з рахунком 3:0. Настав час поквитатися…

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.