Зміна суперника не принесла перемоги

Неділя, Січня 13, 2019 - 09:03

«Діназ» поступився в контрольному поєдинку.

Незадовго до суботнього контрольного поєдинку «Діназу» стало відомо, що зустріч відбудеться не з раніше анонсованим молодим складом ставищенського «Любомиру», а з новоствореною столичною командою «Штурм». В її складі виступатимуть добре відомі в футбольних колах гравці – Володимир Самборський, Олександр Максимов, Олександр Алієв, В’ячеслав Турчанов, Денис Ситник і планується, що вже навесні колектив дебютуватиме у вищій лізі обласного чемпіонату. Амбіції у клубу, котрим керує Артем Іллічов, солідні, плани далекоглядні, але чи не буде він тимчасовим збудником спокою, покаже тільки час.

А те, що потенціал у «Штурму» є продемонструвала й товариська гра з «Діназом», котру кияни виграли з рахунком 3:0. На відміну від нашої команди, яка проводила матч на фоні великих фізичних навантажень, кияни вийшли на поле лишень недавно зібравшись докупи і, як кажуть, «налегке». Та футбольний досвід багатьох гравців «Штурму» дозволив їм на рівних ввійти в гру.

Перші двадцять хвилин матчу команди намагалися просто взяти під контроль м’яч на засніженому слизькому полі. Гольові епізоди почали виникати тільки в середині першого тайму. Діназівці мали кілька чудових шансів відзначитися, але так і недовели діло до логічного завершення. Найкращий момент був у Олександра Безпалого, котрий після подачі Артема Марченко зі штрафного з кількох метрів пробив головою під перекладину – голкіпер виручив. Гості ж, на 28-й хвилині скористалися прикрою втратою м’яча діназівцями біля власного карного майданчику і граючий наставник киян Артем Ілллічов відкрив рахунок.

В другому таймі на поле вийшов інший склад «Діназу» і хвилин десять-п’ятнадцять завдавав чимало клопоту суперникам. Утім, безрезультатно. Натомість штурмівці відповіли двома гострими й результативними випадами. Спочатку Богдан Рубльов подвоїв перевагу гостей, а за кілька секунд до фінального свистка Денис Ситник втретє спрямував м’яч в сітку діназівських воріт.

Сподіваємося, що ця осічка підстьобне діназівців напередодні старту Меморіалу Макарова. В понеділок планується засідання оргкомітету зимового турніру та визначення повного складу учасників, розподіл на групи й оприлюднення календаря матчів.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери