Володимир Бондаренко: «Дальні виїзди ще краще гуртують команду»

Неділя, Червня 10, 2018 - 12:21

Коментар головного наставника «Діназу» після перемоги над ДГ «Шевченківське».

«Трішки збившись з ігрового ритму через пропущений матч з «Музичами», ми розуміли, що початок матчу в Денихівці може бути для нас трішки ускладненим, поки команда розбігається, - говорить тренер «Діназу» Володимир Бондаренко. – Так воно й вийшло. Та потерпіли, призвичаїлися до зеленого поля, де відскок м’яча інший, рухатися доводиться по-іншому, і в другому таймі просто дотиснули суперника. Хлопці молодці, намагалися продемонструвати на полі те, що ми награємо на тренуваннях. Створили дуже багато моментів і якби забили все, то рахунок міг би бути значно більшим. Щоб надалі реалізація не шкутильгала, то працюватимемо над цим на тренуваннях.

Зараз нас знову очікує далекий виїзд у Ставище. Спробуємо гру перенести на раніше. Знаєте, подібні далекі матчі мають один великий плюс: хлопці більше спілкуються один з одним, ще більше пізнають один одного і гуртуються.

Виділити когось? Знаєте, не стану. Забивали в цьому матчі п’ятеро гравців по одному голу. Тобто суперник не знає від кого з наших футболістів можна чекати загрозу і це плюс в наш актив. Нехай у всіх болить голова, як з нами впоратися».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери