П‘ять стрільців «Діназу» забивають ДГ «Шевченківське»

Субота, Червня 9, 2018 - 20:19

Вишгородці не знижують темп у чемпіонаті.

ДГ «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ» - «ДІНАЗ» - 1:5

Голи: Литченко (67) - Корешков (8), Зубленко (56), Марченко (66), Долженко (84), Капанистий (87).

ДГ «Шевченківське»: Кочергін, Грицай (Шевченко, 82), Демиденко, Шушков, Полюхович, Булгаков, Березюк, Ситнік, Литченко, Кучерявий (Майборода, 74), Митник (А.Бондаренко, 78).

«Діназ»: Прудніков, Крохмаль, Фурсенко (Волошин,74), Блазунь, Корешков (Коновалов, 63), Прима, Зубленко, Петренко, Безпалий (Бодров, 65), Марченко (Капанистий, 78), Долженко (Колочко, 85).

Пропустивши минулий тур, коли з «особистих причин» ФК «Музичі» відмовилися виходити на гру з «Діназом», наша команда мала достатньо часу  аби занудьгувати за емоційними пристрастями офіційного матчу. Тому на поєдинок з ДГ «Шевченківське» підопічні Володимира Бондаренко відправилися з додатковим стимулом порадувати прихильників клубу. І це їм вдалося на всі сто. Під справжній діназівський каток потрапив новачок вищої ліги з Денихівки. Хоча в першому таймі хлопці ДГ «Шевченківського» чинили серйозний опір, а в стартові хвилини зустрічі навіть створили кілька небезпечних моментів біля воріт Пруднікова, котрі завершилися безрезультатно. Відповідь же діназівців була короткою, зате дуже влучною. Коли на восьмій хвилині гості заробили штрафний на правому фланзі, до м‘яча підійшов Валентин Корешков і низом пробив по воротах. М‘яч по ходу трішки зрикошетив, зачепивши ногу когось з гравців денихівської команди, і прошмигнув у дальній кут.

Повівши в рахунку, діназівці стали частіше контролювати м‘яч і ретельно готувати свої атаки. Не завжди їх вдавалося доводити до логічного завершення, адже і господарі намагалися підтримувати набраний темп й на атаку відповідати атакою. В результаті до перерви глядачі більше не побачили влучних ударів. Хоча варто зазначити, що непогані шанси мав Денис Петренко, котрий перестарався, перекинувши м‘яч через ворота, а Валентин Корешков ледве не влучив у «дев‘ятку» - шкіряна куля після його удару метрів з тридцяти просвистіла поряд зі стійкою. На 42-й хвилині міг забити Сергій Долженко та пролетів повз м‘яч після флангового навісу Руслана Зубленко, не зумівши підставити голову.

Зате друга половина зустрічі виявилася набагато щедрішою на голи. Почалося все з влучного удару Руслана Зубленко на 56-й хвилині. Центральний півзахисник «Діназу» прийняв м‘яч неподалік карного майданчику і пробив метрів з двадцяти точно в ближню «дев‘ятку». Голкіпер ДГ «Шевченківське» не чекав такої нахабності і відверто проспав цей постріл. За чотири хвилини господарі залишилися в меншості і це фактично поставило хрест на їх сподіваннях на позитивний результат. Коли ж на 65-й хвилині відзначився Артем Марченко, то поразка Денихівці в стала ще більш реальною. У цей ситуації Руслан Зубленко чітким пасом закинув м‘яч на груди Сергію Долженко, котрий другим дотиком накрутив двох захисників, а потім снаряд відскочив до Артема Марченко. Останньому не склало труднощів спрямувати його повз воротаря в ціль. Господарі
тут же відповіли своєю результативною атакою та це був тільки хвилинний спалах їх результативності, помножений на помилку оборони «Діназу». Надалі гості чітко контролювали перебіг подій и зуміли забити ще двічі.

Варто відзначити, що цьому суттєво сприяли гравці, які вийшли на заміну. Ельдар Бодров не просто освіжив правий фланг атаки, а по-справжньому розривав оборону господарів, на іншому краю господарював Артем Коновалов. Але найефективнішою виявилася поява на вістрі атаки Романа Капанистого. Чи не першим своїм дотиком він головою спрямував м‘яч в сітку. На жаль, ассистент головного арбітра зафіксував офсайд. Та за кілька хвилин Роман став співавтором чергового шедевру Сергія Долженко, віддавши гольову передачу на головного голеадора команди. А потім і сам забив скориставшись пасом Володимира Крохмаля.

Окрім того, якби Роману Капанистий трішки посмінулася Фортуна, то він міг би за дванадцять хвилин взагалі оформити хет-трик. Були ще шикарні моменти у Дмитра Прими (м‘яч влучив у стійку) та Артема Марченко (його постріл зі штрафного у «дев‘ятку» в неймовірному сейві витягнув голкіпер ДГ «Шевченківське»).

Завдяки ций перемозі та результату матчу «Патріот» - «Авангард», який завершився з рахунок 5:0 на користь бзівців, дві команди («Авангард» і «Діназ») пішли у відрив від переслідувачів. Тому ще більшої гостроти набувають їх дві особисті зустрічі, які повинні відбутися 23 (чемпіонат) та 28 (Кубок області) червня.