Календар матчів «Діназу». Вища ліга

Вівторок, Квітня 3, 2018 - 11:22

7 квітня стартував чемпіонат Київської області.

Розклад матчів «Діназу»

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур, 7 квітня

«ДІНАЗ» - «ПАТРІОТ» - 1:4

2 тур, 14 квітня

«ДІНАЗ» - ФК «БРОВАРИ» - 4:0

3 тур, 21 квітня

«Діназ» - «Десна»

4 тур, 28 квітня

«Діназ» - «Сокіл»

5 тур, 1 травня

«Джуніорс» - «Діназ»

6 тур, 5 травня

«Діназ» - «Межигір’я»

7 тур, 12 травня

«Діназ» - «Переяславщина»

8 тур, 26 травня

«Меліоратор» - «Діназ»

9 тур, 2 червня

«Діназ» - ФК «Музичі»

10 тур, 9 червня

ДГ «Шевченківське» - «Діназ»

11 тур, 16 червня

«Любомир» - «Діназ»

12 тур, 23 червня

«Авангард» - «Діназ»

13 тур, 30 червня

«Діназ» - «Зоря»

ДРУГЕ КОЛО

14 тур, 18 серпня

«Патріот» - «Діназ»

15 тур, 25 серпня

ФК «Бровари» - «Діназ»

16 тур, 1 вересня

«Десна» - «Діназ»

17 тур, 8 вересня

«Сокіл» - «Діназ»

18 тур, 15 вересня

«Діназ» - «Джуніорс»

19 тур, 22 вересня

«Межигір’я» - «Діназ»

20 тур, 29 вересня

«Переяславщина» - «Діназ»

21 тур, 6 жовтня

«Діназ» - «Меліоратор»

22 тур, 13 жовтня

ФК «Музичі» - «Діназ»

23 тур, 20 жовтня

«Діназ» - ДГ «Шевченківське»

24 тур, 27 жовтня

«Діназ» - «Любомир»

25 тур, 3 листопада

«Діназ» - «Авангард»

26 тур, 10 листопада

«Зоря» - «Діназ»

 

КАЛЕНДАР СЕЗОНУ-2018

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ВИЩА ЛІГА  

ПЕРШЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у квітні – 15:00

1 тур

7 квітня, субота

  1. «Десна» (Погреби) – ФК «Бровари»
  2. «Меліоратор» (Буча) – ФК «Музичі»
  3. «Діназ» (Вишгород) – «Патріот» (Баришівський р-н)
  4. «Переяславщина» (Переяслав-Хмельницький) – ДГ «Шевченківське» (Денихівка)
  5. «Зоря» (Владиславка) –  «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка)
  6. «Межигір’я» (Нові Петрівці) – «Любомир» (Ставище)
  7. «Авангард» (Бзів) – «Джуніорс» (Шпитьки)

2 тур

14 квітня, субота

  1. ФК «Музичі» – «Десна»
  2. «Діназ» – ФК «Бровари»
  3. ДГ «Шевченківське» – «Меліоратор»
  4. «Патріот» – «Сокіл»
  5. «Любомир» – «Переяславщина»
  6. «Джуніорс» – «Зоря»
  7. «Межигір’я» – «Авангард»

3 тур

21 квітня, субота

  1. «Діназ» – «Десна»
  2. ФК «Музичі» – ДГ «Шевченківське»
  3. «Сокіл» – ФК «Бровари»
  4. «Любомир» – «Меліоратор»
  5. «Джуніорс» – «Патріот»
  6. «Авангард» – «Переяславщина»
  7. «Межигір’я» – «Зоря»

4 тур

28 квітня, субота

  1. ДГ «Шевченківське» – «Десна»
  2. «Діназ» – «Сокіл»
  3. ФК «Музичі» – «Любомир»
  4. ФК «Бровари» – «Джуніорс»
  5. «Меліоратор» – «Авангард»
  6. «Патріот» – «Межигір’я»
  7. «Зоря» – «Переяславщина»

Базовий час початку матчів у травні – 17:00

5 тур

1 травня, вівторок

  1. «Десна» – «Сокіл»
  2. ДГ «Шевченківське» – «Любомир»
  3. «Джуніорс» – «Діназ»
  4. «Авангард» – ФК «Музичі»
  5. «Межигір’я» – ФК «Бровари»
  6. «Зоря» – «Меліоратор»
  7. «Переяславщина» – «Патріот»

6 тур

5 травня, субота

  1. «Любомир» – «Десна»
  2. «Сокіл» – «Джуніорс»
  3. «Авангард» – ДГ «Шевченківське»
  4. «Діназ» – «Межигір’я»
  5. «Зоря» – ФК «Музичі»
  6. «Переяславщина» – ФК «Бровари»
  7. «Меліоратор» – «Патріот»

9 травня, середа. 1/16 фіналу Кубка області

7 тур

12 травня, субота

  1. «Десна» – «Джуніорс»
  2. «Любомир» – «Авангард»
  3. «Сокіл» – «Межигір’я»
  4. ДГ «Шевченківське» – «Зоря»
  5. «Діназ» – «Переяславщина»
  6. «Патріот» – ФК «Музичі»
  7. ФК «Бровари» – «Меліоратор»

19 травня, субота. 1/8 фіналу Кубка області

8 тур

26 травня, субота

  1. «Авангард» – «Десна»
  2. «Межигір’я» – «Джуніорс»
  3. «Зоря» – «Любомир»
  4. «Переяславщина» – «Сокіл»
  5. ДГ «Шевченківське» – «Патріот»
  6. «Меліоратор» – «Діназ»
  7. ФК «Бровари» – ФК «Музичі»

Базовий час початку матчів у червні – 17:00

9 тур

2 червня, субота

  1. «Десна» – «Межигір’я»
  2. «Авангард» – «Зоря»
  3. «Джуніорс» – «Переяславщина»
  4. «Любомир» – «Патріот»
  5. «Сокіл» – «Меліоратор»
  6. ФК «Бровари» – ДГ «Шевченківське»
  7. «Діназ» – ФК «Музичі»

10 тур

9 червня, субота

  1. «Зоря» – «Десна»
  2. «Межигір’я» – «Переяславщина»
  3. «Патріот» – «Авангард»
  4. «Меліоратор» – «Джуніорс»
  5. «Любомир» – ФК «Бровари»
  6. ФК «Музичі» – «Сокіл»
  7. ДГ «Шевченківське» – «Діназ»

11 тур

16 червня, субота

  1. «Переяславщина» – «Десна»
  2. «Патріот» – «Зоря»
  3. «Межигір’я» – «Меліоратор»
  4. ФК «Бровари» – «Авангард»
  5. «Джуніорс»- ФК «Музичі»
  6. «Любомир» – «Діназ»
  7. «Сокіл» – ДГ «Шевченківське»

12 тур

23 червня, субота

  1. «Десна» – «Патріот»
  2. «Переяславщина» – «Меліоратор»
  3. ФК «Бровари» – «Зоря»
  4. «Межигір’я» – ФК «Музичі»
  5. «Авангард» – «Діназ»
  6. «Джуніорс» – ДГ «Шевченківське»
  7. «Сокіл» – «Любомир»

28 червня (за домовленістю – 27). Чвертьфінал Кубка області

13 тур

30 червня, субота

  1. «Меліоратор» – «Десна»
  2. «Патріот» – ФК «Бровари»
  3. ФК «Музичі» – «Переяславщина»
  4. «Діназ» – «Зоря»
  5. ДГ «Шевченківське» – «Межигір’я»
  6. «Сокіл» – «Авангард»
  7. «Любомир» – «Джуніорс» 

 

ДРУГЕ КОЛО

Базовий час початку матчів у серпні – 17:00

11 серпня, субота. Півфінал Кубка області

14 тур

18 серпня, субота

  1. ФК «Бровари» – «Десна»
  2. ФК «Музичі» – «Меліоратор»
  3. «Патріот» – «Діназ»
  4. ДГ «Шевченківське» – «Переяславщина»
  5. «Сокіл» – «Зоря»
  6. «Любомир» – «Межигір’я»
  7. «Джуніорс» – «Авангард»

15 тур

25 серпня, субота

  1. «Десна» – ФК «Музичі»
  2. ФК «Бровари» – «Діназ»
  3. «Меліоратор» – ДГ «Шевченківське»
  4. «Сокіл» – «Патріот»
  5. «Переяславщина» – «Любомир»
  6. «Зоря» – «Джуніорс»
  7. «Авангард» – «Межигір’я»

УВАГА! Фіналісти Кубка області зіграють матч 15 туру 5 вересня, середа

16 тур

1 вересня, субота

  1. «Десна» – «Діназ»
  2. ДГ «Шевченківське» – Музичі
  3. ФК «Бровари» – «Сокіл»
  4. «Меліоратор» – «Любомир»
  5. «Патріот» – «Джуніорс»
  6. «Переяславщина» – «Авангард»
  7. «Зоря» – «Межигір’я»

17 тур

8 вересня, субота

  1. «Десна» – ДГ «Шевченківське»
  2. «Сокіл» – «Діназ»
  3. «Любомир» – ФК «Музичі»
  4. «Джуніорс» – ФК «Бровари»
  5. «Авангард» – «Меліоратор»
  6. «Межигір’я» – «Патріот»
  7. «Переяславщина» – «Зоря»

18 тур

15 вересня, субота

  1. «Сокіл» – «Десна»
  2. «Любомир» – ДГ «Шевченківське»
  3. «Діназ» – «Джуніорс»
  4. ФК «Музичі» – «Авангард»
  5. ФК «Бровари» – «Межигір’я»
  6. «Меліоратор» – «Зоря»
  7. «Патріот» – «Переяславщина»

Базовий час початку матчів – 16:00

19 тур

22 вересня, субота

  1. «Десна» – «Любомир»
  2. «Джуніорс» – «Сокіл»
  3. ДГ «Шевченківське» – «Авангард»
  4. «Межигір’я» – «Діназ»
  5. ФК «Музичі» – «Зоря»
  6. ФК «Бровари» – «Переяславщина»
  7. «Патріот» – «Меліоратор»

20 тур

29 вересня, субота

  1. «Джуніорс» – «Десна»
  2. «Авангард» – «Любомир»
  3. «Межигір’я» – «Сокіл»
  4. «Зоря» – ДГ «Шевченківське»
  5. «Переяславщина» – «Діназ»
  6. ФК «Музичі» – «Патріот»
  7. «Меліоратор» – Бровари

21 тур

6 жовтня, субота

  1. «Десна» – «Авангард»
  2. «Джуніорс» – «Межигір’я»
  3. «Любомир» – «Зоря»
  4. «Сокіл» – «Переяславщина»
  5. «Патріот» – ДГ «Шевченківське»
  6. «Діназ» – «Меліоратор»
  7. ФК «Музичі» – ФК «Бровари»

Базовий час початку матчів – 15:00

22  тур

13 жовтня, субота

  1. «Межигір’я» – «Десна»
  2. «Зоря» – «Авангард»
  3. «Переяславщина» – «Джуніорс»
  4. «Патріот» – «Любомир»
  5. «Меліоратор» – «Сокіл»
  6. ДГ «Шевченківське» – ФК «Бровари»
  7. ФК «Музичі» – «Діназ»

23 тур

20 жовтня, субота

  1. «Десна» – «Зоря»
  2. «Переяславщина» – «Межигір’я»
  3. «Авангард» – «Патріот»
  4. «Джуніорс» – «Меліоратор»
  5. ФК «Бровари» – «Любомир»
  6. «Сокіл» – ФК «Музичі»
  7. «Діназ» – ДГ «Шевченківське»

24 тур

27 жовтня, субота

  1. «Десна» – «Переяславщина»
  2. «Зоря» – «Патріот»
  3. «Меліоратор» – «Межигір’я»
  4. «Авангард» – ФК «Бровари»
  5. ФК «Музичі» – «Джуніорс»
  6. «Діназ» – «Любомир»
  7. ДГ «Шевченківське» – «Сокіл»

Базовий час початку матчів у листопаді – 14:00

25 тур

3 листопада, субота

  1. «Патріот» – «Десна»
  2. «Меліоратор» – «Переяславщина»
  3. «Зоря» – ФК «Бровари»
  4. ФК «Музичі» – «Межигір’я»
  5. «Діназ» – «Авангард»
  6. ДГ «Шевченківське» – «Джуніорс»
  7. «Любомир» – «Сокіл»

26 тур

10 листопада, субота

  1. «Десна» – «Меліоратор»
  2. ФК «Бровари» – «Патріот»
  3. «Переяславщина» – ФК «Музичі»
  4. «Зоря» – «Діназ»
  5. «Межигір’я» – ДГ «Шевченківське»
  6. «Авангард» – «Сокіл»
  7. «Джуніорс» – «Любомир»

Золотий матч або Суперкубок області – 17 (за потреби 24) листопада

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери