«Діназ» розгромив «Бровари»

Субота, Квітня 14, 2018 - 19:05

Вишгородці здобули перші очки в чемпіонаті.

Другий тур чемпіонату області у вищій лізі розпочався в Лютежі, де «Діназ» (тренер Володимир Бондаренко) не мав серйозних проблем з ФК «Бровари» і поклав до власної скарбнички заслужені три очки, забивши супернику чотири голи – 4:0.

Готуючись до зустрічі з «Броварами», наставник Володимир Бондаренко разом зі своїм помічником Дмитром Примою в середу відправилися у Щасливе, аби на власні очі оцінити нинішні можливості двох майбутніх суперників (в 2-му та 3-му турах) у двобої «Десна» - «Бровари». У тому матчі городяни були просто розтерті в пісок колишніми одноклубниками нинішніх тренерів «Діназу» (як відомо, Бондаренко і Прима провели два сезони в Погребах). Після таких матчів команда, що програла або впадає в депресію, або ж може покусати будь-кого. Тому аби впевненість не переростала в самовпевненість, керівний штаб вишгородців налаштовував команду на серйозний бій.

У стартовому складі «Діназу» в порівнянні з попереднім поєдинком проти «Патріоту» відбулося одразу чотири заміни. Місце в воротах зайняв В’ячеслав Прудніков, пару центральних захисників склали Руслан Зубленко й Андрій Волошин, на лівому фланзі півзахисту з’явився Олексій Чернишов. Всі інші ігрові позиції залишилися без змін. Таких перестановок цілком вистачило аби вже з перших хвилин господарі захопили ініціативу й почали розхитувати оборону гостей. Перша тріщина в ній (обороні) виникла вже на 6-й хвилині матчу, коли швидка багатоходівка діназівців Петренко - Прима – Марченко – Прима – Крохмаль – Чернишов – Безпалий – Долженко завершилася голом. Після серії передач м’яч опинився на правому фланзі у Олександра Безпалого, котрий вирізав його в район одинадцятиметрової позначки. Сергій Долженко виграв верхову дуель у захисника й головою спрямував шкіряну кулю в напрямку воріт. Від перекладини м’яч вдарився в землю за лінією і відскочив у поле, де Чернишов головою відправив його в сітку. В цю мить боковий асистент підняла прапорець. Майнула думка, невже офсайд? Але, як виявилося асистент сигналізував арбітру в полі, що м’яч ще після удару головою Долженка і рикошету від перекладини перетнув заповітну межу. І всі діназівці побігли вітати Сергія, на котрого й записали цей гол. Вже за дві хвилини рахунок міг подвоїтися. Голкіпер броварчан Чорноус зіграв рукою за межами власного карного майданчику і отримав жовту картку (хоча міг бути й вилучений) та штрафний у бік власних воріт. Артем Марченко чудово закрутив м’яч, але гостей врятувала перекладина. Згодом трішки завагався на вістрі атаки Денис Петренко і захисник «Броварів» відтіснив півзахисника «Діназу» від м’яча. Та за кілька хвилин Денис виступив в ролі асистента, вивівши на побачення з голкіпером Сергія Долженко. Форвард не змарнував свій шанс і оформив дубль.

«Діназ» й надалі впевнено володів ініціативою і створив ще кілька небезпечних моментів. Але до перерви реалізував ще лишень один. Автором голу цілком заслужено став Олексій Чернишов, котрий в один дотик замкнув фланговий простріл Олександра Безпалого.

По перерві «Діназ» продовжував створювати і розтринькувати гольові моменти. За 45 хвилин команда забила всього один гол, хоча могла засмутити суперника, як мінімум, разів п’ять. Бодров, Міхтуненко, Зубленко, Безпалий, Корешков, Долженко реально загрожували володінням Чорноуса. В одному з моментів на допомогу «Броварам» після удару Долженко знову прийшла перекладина. А результативний удар в свій актив заніс Олександр Безпалий. Сергій Міхтуненко намагався протиснутися через центр оборони гостей і був зупинений захисником. Та м’яч відскочив до Безпалого, котрий спокійно спрямував його в кут воріт.

Наприкінці поєдинку діназівці занадто рано заспокоїлися і ледве не пропустили гострий випад суперника. Лишень в останню мить Аристарх Александровський перепинив політ м’яча у власні ворота і зберіг для команди «суху» перемогу.

«ДІНАЗ» - «БРОВАРИ» - 4:0

Голи: Долженко (6, 21), Чернишов (41), Безпалий (63).

«Діназ»: Прудніков, Крохмаль (Мазур, 78), Зубленко, Волошин (Фурсенко, 74), Корешков (Коновалов, 74), Петренко (Александровський, 56), Прима, Безпалий, Марченко (Бодров, 46), Чернишов (Міхтуненко, 56), Долженко.

«Бровари»: Чорноус, Бонзік, Берсан (Івченко, 44), Вакуленко, Гуніков, Сергієнко, Лаштур, Лонський, Степаненко, Чорний, Сидоренко (Загура, 56).