Діназівці знову у символічній збірній туру

Вівторок, Листопада 17, 2020 - 11:10

Чепурненко та Брижчук отримали заслужене визнання.

Після 11-го туру спортивні спеціалісти сайту sportarena.com, інформаційного партнера ПФЛ традиційно визначили символічні збірну Другої ліги. На цей раз до неї знову включили двох гравців «Діназу» - Євгена Чепурненко та Антона Брижчука. Обидва відзначилися забитими м’ячами у ворота луцької «Волині-2» й допомогли нашій команді піднятися на першу сходинку в турнірній таблиці. Ось яку характеристику дали їм фахівці.

ЧИТАЙТЕ: «Діназ» очолив групу «А»

Центральний півзахисник – Євгеній Чепурненко («Діназ»)

«Лідером у перегонах найвлучніших гравців сезону є гравець середньої лінії. Випадковість? Ніскільки. Чепурненко веде всю конструктивну гру «Діназа» в середній лінії. Через нього проходять позиційні атаки, сам він часто пробиває з будь-яких дистанцій і з гри, і зі стандартів. А в матчі проти «Волині-2», який вишгородцям треба було обов’язково вигравати, щоб захопити лідерство в Групі «А», Євгеній виявився причетним до всіх трьох голів. У випадку з першим – відпасував на Бриженка, який віддав гольову передачу на Брижчука (це «передасист»). Другий гол відбувся, коли рикошет після удару Чепурненка «знайшов» Брижчука, і той добив головою в падінні. Третій Євгеній забив своїм фірмовим ударом зі штрафного в стилі Кріштіану».

Атакувальний півзахисник – Антон Брижчук («Діназ»)

«А от і герой матчу ціною в лідерство! Хтозна, які плани були в резервістів першолігової «Волині», але завдяки своїй спритності та гарному виконанню Брижчук зруйнував їх уже в дебюті матчу. Після красивого удару на виконання Антон не випадав із гри – комбінував, загострював, шукав свій шанс. І знайшов: коли луцькі захисники прийняли на себе удар Чепурненка, рикошет пішов на дальню стійку, де якраз і чергував Брижчук. Ударом головою в падінні він закріпив перевагу вишгородців, після чого їм гралося ще вільніше».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери