Діназівці розібралися з юними «шахтарями»

П'ятниця, Серпня 9, 2019 - 19:26

Вишгородці вдруге обіграли представників нашого гранду.

В Щасливому на центральному полі тренувальної бази донецького «Шахтаря» відбувся товариський матч, в якому вихованці донецького клубу з команди U-19 зустрілися з «Діназом». І знову перемогу здобули підопічні Володимира Бондаренко. На це раз з рахунком 3:2. Три тижні тому вишгородці виграли більш впевнено - 4:1.

Знову, за домовленістю між наставниками, клуби зіграли три тайми. Правда, заключна третина матчу тривала лишень тридцять хвилин. Господарі відкрили рахунок першими (Гулько), але ще до першого перепочинку Липовий встановив рівновагу, а за три хвилини до перерви Волошин вивів нашу команду вперед. В другому таймі перевагу діназівців закріпив Бриженко, а в середині третього тайму донеччанин Викленко тільки скоротив розрив.

В суботу діназівці запланували ще один контрольний матч. На цей раз вони проведуть внутрішньоклубне дербі з «Діназом-2». Зустріч в Демилові розпочнеться об 11 годині. Ця гра дозволить і Володимиру Бондаренку, і Анатолію Блазуню перевірити в діях потенційних новачків, які прагнуть закріпитися в діназівському колективі.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери