Діназівці дотиснули юнаків «Шахтаря» в третьому таймі

Неділя, Липня 21, 2019 - 08:47

Підопічні Володимира Бондаренко зіграли черговий спаринг.

В контрольному поєдинку вишгородський «Діназ» на власному полі в Демидові здолав донецький «Шахтар» U-19 – 4:1. За домовленістю між наставниками, команди провели три повноцінні тайми по 45 хвилин. Зроблено це було для того аби надати навантаження всім футболістам, котрі нині перебувають в підготовчих таборах команд.

Для тренерського штабу «Діназу», який вже за тиждень дебютує в чемпіонаті Другої ліги, в цій ситуації конче необхідно було ще раз перевіри ігрові зв’язки й колективну роботу на полі. Саме тому перші два тайми майже повністю відіграли гравці основного складу, а кілька поодиноких змін свідчили про творчий пошук нових рішень. Наставник «Шахтаря» U-19 іспанець Андрес Карраско в свою чергу замінив весь склад в середині другого тайму. І першу частину матчу «гірники» гідно протистояли більш старшим опонентам. За два тайми команди обмінялися по одному точному удару. На 36-й хвилині Андрій Волошин відгукнувся на подачу від кутового Вадима Бовтрука й з ближньої стійки штовхнув м’яч у кут воріт, а по перерві гості заробили пенальті, котрий реалізував Світюха.

Плідним на голи виявився хокейний третій тайм. На 110-й хвилині матчу Ілля Терещенко добив м’яч після того, як голкіпер відбив удар Сергія Долженко, а згодом сам Долженко першим встиг на добивання після пострілу Руслана Зубленко. Утім, останній також не пішов з поля без забитого м’яча. Він зумів замкнути коротку комбінацію своїх колег. Андрій Дорошенко, який чудово ввійшов у гру на місці правого захисника, сильно закинув м’яч у карний майданчик з ауту, Сергій Долженко головою перекинув його на дальню стійку, де Руслан, теж головою, переправив шкіряний снаряд в ціль. Діназівці створили ще кілька чудових моментів для взяття воріт, але не довели їх до логічного завершення.

У середу, 24 липня, в Щасливому команда Володимира Бондаренко зіграє ще один матч з «гірниками». На цей раз їх суперниками стане «Шахтар» U-21. Початок зустрічі призначено на 16 годину.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ШАХТАР» U-19 (Донецьк) – 4:1

Голи: Волошин (36), Терещенко (110), Долженко (120), Зубленко (122) – Світюха (57, з пенальті).

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко, Ічанський, Авдалян, Бовтрук, Марченко, Січкарук. На заміну виходили: Прудніков, Крикнін, Липовий, Бриженко, Дорошенко, Чернишов, Зубленко, Ізотов, Блазунь, Долженко, Терещенко, Александровський.