Субота, Січня 26, 2019 - 12:00
, , , ,

В Лютежі пройшов вирішальний матч Меморіалу Макарова.

Матч завершено

90+3' 0:3... За кілька секунд до фінального свистка Влад Коба втретє засмучує "Діназ".

87' Бузник продовжує випускати нових гравців. Юхимовича замінив Коба, а Зрібняка Кудря.

83' Заміна в обох командах. Нурієва замінив Стороженко, Корешкова - Блазунь. У "Діназу" залишилося зовсім небагато часу аби врятувати поєдинок. Їх атакам трішки не вистачає гостроти в завершальній стадії.

76' Заміна у ВФАС. Дениса Демченко замінив Євген Миколаюк.

72' Заміна у "Діназу". Поле залишив Владислав Литченко. У грі Сергій Долженко.

71' Заміна у "Діназу". Сергій Ічанський поступився місцем Дмитру Примі.

70' Заміна у ВФАС. Денис Балацький поступився місцем на полі Артему Різнику.

63' Кутовий у "Діназу". ПІсля подачі м'яч відскочив до Владислава Литченко, котрий з семи метрів протужно пробив по воротам. М'яч влучив у голову Владу Зрібняку, який стояв на лінії воріт, і вилетів у поле. Гравець студентської збірної лежить на газоні після такого ноккауту.

59' Ще одна заміна у студентів. На поле вийшов М.Когут замість Рус'єна.

53' Володимир Крохмаль розрізав правий фланг і зробив простріл, голкіпер забрав м'яч в руки. Ніхто не пішов на загострення.

52' Хамза Магзарні замінив Артема Марченко.

51' Нурієв пробивався головою з близької відстані. Суддя зафіксував офсайд.

46' Розпочався другий тайм. Заміна у ВФАС. Балацкий вийшов замість І.Когута.

Перший тайм завершився.

41' Ух-ти.....Супермомент у Артема Марченко!!!!!!!З правого флангу Олександр Безпалий зробив простріл у штрафну, м'яч долетів до Артема Марченко і той метрів з п'яти перевірив на міцність стійку воріт ВФАС.

37' 0:2 - Обрізка діназівців на власній половині і Нурієв вдруге відправляє м'яч в сітку воріт "Діназу".

35' Студент Єгор Демченко спробував перекинути м'яч через голкіпера "Діназу" - вище воріт.

30' Діназівці намагаються знайти підступи до воріт суперника, студенти відповідають гострими контрвипадами.

21' 0:1 - Юхимович ударом метрів з 12-ти виводить ВФАС вперед.

18` Небезпечний момент біля воріт ВФАС, захисник виніс м'яч.

9' Стартові хвилини матчу залишилися за «Діназом», котрий затиснув суперника на його половині.

4` Небезпечно пробивав по воротам Володимир Крохмаль («Діназ»), голкіпер Вадим Солдатенко витягнув м'яч.

1' Матч розпочався

Перед початком матчу з привітальним словом виступив голова КОФФ Ярослав Москаленко.

Фінальний матч Меморіалу Макарова невдовзі розпочнеться. Ось склади команд.

«Діназ»: Крупниченко, Корешков, Крохмаль, Волошин, Зубленко, Петренко, Ічанський, Каркошкін, Безпалий, Марченко, Литченко.

Запасні: Прудніков, Подоль, Дорошенко, Александровський, Яссін, Лущан, Магзарні, Долженко, Чернишов, Капаністий, Прима, Блазунь, Ізотов.

Головний тренер: Володимир Бондаренко.

ВФАС: Солдатенко, Гура, Юхимович, Співаков, Зрібняк, Луців, Думанюк, І.Когут, Думченко, Рус'єн,  Нурієв.

Запасні: Д'яков, Міхеєв, Даниленко, Заїка, Заставецький, Балацький, Стороженко, М.Когут, Кудря, Різник, Коба.

Головний тренер: Анатолій Бузник.

Арбітри: Федорук, Рубан, Підвальний.

***************************

Цього року наш «Діназ» вперше в своїй історії вийшов у фінал традиційного зимового передсезонного турніру Меморіал Макарова, де в битві за головний трофей турніру зустрінеться зі збірною ВФАС. Матч розпочнеться о 12 годині на футбольній арені в Лютежі.

Клубний сайт «Діназу» вперше буде вести пряму текстову онлайн-трансляцію цього цікавого футбольного поєдинку. Чекайте і слідкуйте за перебігом подій у фіналі в режимі реального часу.

Нагадаємо, що підопічні Володимира Бондаренко («Діназ») пройшли до фіналу завдяки перемозі над київським «Штурмом» (2:1), а команда Анатолія Бузника (ВФАС) з таким же рахунком обіграла столичний «Рубікон-Вишневе». «Діназ» та ВФАС вже зустрічалися в груповому турнірі нинішнього розіграшу у і завершили поєдинок нульовою нічиєю. Та в суботу хтось з них обов’язково вперше в історії підніме над головою почесний кубок Меморіалу Макарова – 2019.