«Діназ» не здолав «Ворсклу»

П'ятниця, Серпня 14, 2020 - 22:07

Вишгородці провели п’ять контрольних поєдинків за десять днів.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ВОРСКЛА» U-21 (Полтава) – 1:3

Голи: Апанчук (4) – Кравчук (15), Добровольський (64, у свої ворота), Кулакоський.

«Діназ»: Крупниченко, Грабчак, Гарбар, Волошин, Корешков, Бовтрук, Петренко, Ічанський, А.Брижчук, Марченко, Апанчук. На заміну виходили: Крикнін, Помазан, Добровольський, Чернишов, Безпалий, гравець на перегляді, Ізотов, гравець на перегляді.

«Ворскла» U-21: Слуцький, Семилєт, Чуєв, Дубко, Дмитрук, Гаджук, Мамро, Власов, Посєвкін, Кравчук, Савицький. Заміни: Кулик, Куценко, Азізов, Кулаковский, Тостий, Костешко, Галата, Гриб.

Тренерський штаб нашої команди завантажив футболістів, як то кажуть, «по самі вуха» контрольними матчами. В результаті за десять днів «Діназ» зіграв п’ять контрольних поєдинків і матчі проходили через день. Звичайно ж, за таких обставин говорити про вогонь в очах у кожному матчі складно, тому й результати такі різны. Якщо в іграх з представниками Прем’єр-ліги - донецьким «Олімпіком» та чернігівською «Десною» - мотивація була на високому рівні, то вже в поєдинках з молодіжними складами «Шахтаря» і «Ворскли» відчувала втома. Це врешті-решт й вплинуло на результат. Що ж, наставники наші молоді і також вчаться стратегічним хитрощам.

Читайте: «Діназ» на рівних бився з командою Прем’єр-ліги»

Гра з полтавською «Ворсклою» U-21 розпочалася для діназівців чудово. Вже на 4-й хвилині Олександр Апанчук, скориставшись гольовою передачею новачка «Діназу» Антона Брижчука з вінницької «Ниви», відкрив рахунок. Утім, дуже швидко підопічні Віталія Косовського зрівняли ситуацію. Юний полтавчанин Данило Кравчук використав провал в обороні господарів. Незадовго до перерви вишгородці могли знову вийти вперед, але удар Апанчука в один дотик потрапив у стійку воріт.

Читайте: «Діназ» отримав урок футболу від «Десни»

Що сталося з «Діназом» після короткого відпочинку важко сказати, але другий тайм команда повністю провалила. Розладналися всі парости комбінаційних дій, футболісти часто «почали ходити, хто в ліс, хто по дрова». Цього тільки різким полтавчан і треба було. Спочатку вони змусили діназівців забити самим собі, а потім Кулаковский поставив фінальну крапку, добивши м’яч в сітку.

Прикра поразка, яка допоможе хлопцям краще проаналізувати свої дії аби уникнути подібних помилок в офіційних зустрічах.

Тим часрм, «Діназ» отримав два дні перепочинку, а з понеділка розпочне новий тренувальний цикл. 25-26 серпня на команду чекає битва за Кубок України. Суперник визначиться 18 серпня, коли відбудеться жеребкування.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.