Бриженко та Русьян повертаються до тренувань

Вівторок, Лютого 25, 2020 - 10:05
,

Півзахисники «Діназу» всім серцем рвуться в бій.

Поступово відновлюються і залишають лазарет «Діназу» провідні півзахисники команди Олексій Бриженко та Сергій Русьян. В суботу під час товариського поєдинку з «ЛНЗ-Лебедин», котрий завершився мінімальною перемогою вишгородців з рахунком 1:0, обидва футболісти працювали за індивідуальною програмою, але Олексій вже ось-ось повинен приєднатися до загальної групи.

«Місяць тому на одному з тренувань отримав мікропошкодження і вимушений був взяти паузу, - розповідає Бриженко. – Перепочинок, лікування пішли на користь. Зараз почуваю себе непогано і хочу займатися разом з командою. Чекаю коли Петрович (головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко Прим.авт.) дозволить. Самопочуття добре і постараюся у фізичному плані досить швидко нагнати команду, яка працює в інтенсивному режимі. Зараз конкуренція в команді піднялася і потрібно серйозно працювати на кожному занятті. Сподіваюся, після збору в Туреччині буду готовий до сезону».  

Щодо Сергія Русьяна, котрий отримав травму ще осінню в поєдинку з київською «Оболонь-Бровар-2», то реактивний футболіст працює переважно з різними тренажерами, а на полі тільки розпочав пробіжки. Утім, він також з оптимізмом дивиться у майбутнє і сподівається невдовзі повністю повернутися в основний склад.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери