На останніх секундах «Діназ» вирвав перемогу в «ЛНЗ-Лебедин»

Субота, Лютого 22, 2020 - 21:05

Вишгородці провели черговий контрольний поєдинок.

В суботу на ірпінському стадіоні «Чемпіон» у товариському спарингу зійшлися «ЛНЗ-Лебедин» з Черкащини та наш «Діназ». Професіонали зуміли взяти гору над аматорами з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м’яч на останніх секундах зустрічі провів шістнадцятирічний талант Захар Добровольський. Саме він поставив крапку смачним ударом під час чергової атаки на ворота суперників.

Хоча шальки терезів у цьому матчі на користь «Діназу» могли схилитися ще в першому таймі. Адже після дещо зібганого старту, коли «ЛНЗ-Лебедин» домінував і створював загрози воротам Івана Крикніна, підопічні Володимира Бондаренко поступово вирівняли гру й вже самі почали створювати гострі ситуації. Врешті це призвело до того, що в середині першого тайму захисники звалили в карному майданчику Сергія Ічанського і рефері Андрій Федорук чітко вказав на одинадцятиметрову позначку. До м’яча спочатку підійшов Тамаз Авдалян, але потім передав право на удар Олександру Апанчуку. Той саме повернувся в гру після надання медичної допомоги. Удар новоспеченого форварда «Діназу» виявився неточним – м’яч пролетів повз стійку. Невдовзі Олександр через мікропошкодження взагалі змушений був залишити поле, поступившись місцем Максимові Гиді.

І саме Максим вже на початку другого тайму відправив м’яч в сітку воріт «ЛНЗ-Лебедин», але асистент підняла прапорець, зафіксувавши в цьому епізоді офсайд у нападника. В той же час заміни, які були проведені в складі вишгородців трішки дисбалансували гру і поки хлопці намацували повнокровні ігрові зв’язки суперник розправив крила, провівши кілька гострих атак на ворота Івана Крикніна. Благо в завершальній стадії їм не вистачало влучності та й наша оборона не допустила фатальних помилок. А коли вже здавалося, що матч завершиться внічию, «Діназ» провів свою результативну атаку. Правий захисник Захар Добровольський вчасно підключився й, отримавши пас від Олександра Безпалого, потужним ударом спрямував кулю в ціль. Що ж, можна констатувати другу перемогу «Діназу» над «ЛНЗ-Лебедин» протягом останнього місяця. В кінці січня вишгородці розібралися з лебедицями в груповому турнірі Меморіалу Макарова.