Борис Шевелюк: «Не знаю скільки ще залишиться цих голів, але кожен на вагу золота»

Понеділок, Квітня 22, 2019 - 11:49

Форвард поділився враженнями від перемоги над «Патріотом».

Переломним моментом в матчі «Діназ-2» - «Патріот» став гол Бориса Шевелюка на 47-й хвилині матчу. Саме після нього нашу команду прорвало і вона здобула вольову перемогу з рахунком 3:1. Ми попросили досвідченого форварда прокоментувати битву з баришівцями.

«Ви знаєте, я був впевнений, що ми сьогодні точно не програємо, навіть коли нам забили гол зі штрафного, - говорить Борис Шевелюк. – Хлопці знали, чекали, терпіли. Це заслужена перемога. Тим паче для молоді це дуже важливо. Та й для тих, хто старший також важливо. Всіх з перемогою! Дякую за підтримку!

Ми поки на стадії становлення. Намагаємося грати в футбол, як перша команда. У нас багато молоді, є якась зкутість. Від цього мабуть і всі помилки. Та сьогодні хлопці були впевнені, що ми візьмемо три очки. Хочу зазначити скільки молодих хлопців з діназівської школи грало сьогодні. У них є шанс рости, потрапляти в першу команду, прогресувати. Заради цього варто далі працювати й жити.

Сьогодні всі старалися, билися. Можливо, не все виходить, але старання є. «Діназ» завжди славився характером, бійцівськими якостями. І молодь це потихеньку у нас переймає. Все було в рамках «фейр-плей», з повагою до суперника. Думаю, що гра сподобалася вболівальникам і самим футболістам.

Перший гол був дуже важливим і десь переломним, бо хлопці відчули впевненість. Для мене це завжди неймовірні емоції. Не знаю скільки ще залишиться цих голів, але кожен на вагу золота. Ми повністю виконали установку тренера, нам сказали куди бігти. І так вийшло, що подача була хороша і я випередив, головою пробив.

Ми й далі будемо битися в кожній грі і, повірте, що нікому тут легко не буде – ні лідерам, ні середнячкам. Ми зі своїми амбіціями, зі своїм серцем діназівським, зі своєю школою. Точно все буде добре».

Повну версію відеоінтерв’ю можна подивитися ось тут: http://www.dinaz.com.ua/video/borys-shepelyuk-pro-gru-z-patriotom

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери