Александровський тричі забив «Асканії-Флорі»

Понеділок, Червня 11, 2018 - 10:41

Діназівці стали першою командою, котра змусила капітулювати оборону лідера групи «Б».

«ДІНАЗ-2» - «АСКАНІЯ-ФЛОРА» - 3:3

Голи: Александровський (3, 12, 45+2, з пенальті – Марчук, 25, автогол, Дорогань (36, 65).

«Діназ-2»: Батеха, Лущан, Александровський, Навальний (В.Слободянюк, 90+1), Волошин, Климчук (Дорошенко, 85), Войналович (Ізотов, 68), Марчук (Побережний, 56), Іваненко, Колочко, Шевелюк (Андрієнко, 76).

«Асканія-Флора»: Атаманенко, Лебединець, Бєлов, Нездатний, Ворона, Герасименко (Кушка, 54), Громей (Матвієнко, 36), Курилко, Дорогань, Жмакін, Мазур (Падун, 36).

Калинівська «Асканія-Флора» завітала в гості до «Діназу-2» (тренер Микола Слободянюк) не тільки в якості лідера групи «Б» першої ліги, але й колективу, котрий ще жодного разу не пропускав в регулярному чемпіонаті. Лишень в Кубку області в матчі з першою командою «Діназу» вони примудрилися чотири рази діставати шкіряну кулю з сітки воріт (нагадаємо, що тоді вишгородці перемогли з рахунком 4:2). І ось знову настав момент зустрічі з діназівцями, і знову ворота «Асканії-Флори» отримали кілька пробоїн, Правда, на цей раз фінальний свисток рефері зафіксував результативну нічию.

Тішити вболівальників влучними ударами команди почали вже в стартові хвилини матчу. Одна з перших атак господарів призвела до кутового біля воріт гостей. Його пішов виконувати Ігор Лущан і закинув м’яч на дальню стійку, де Аристарх Александровський (на фото) у високому стрибку головою спрямував кулю в ціль. Минуло небагато часу і центральний захисник «Діназу-2» вдруге розписався у воротах «Асканії-Флори» під час стандарту. На цей раз Лущан подав зі штрафного, а Александровський знову виявився найспритнішим у карному майданчику суперника і проштовхнув м’яч в сітку.

Після такого удару під дих не кожна команда може прийти до тями навіть до кінця зустрічі, але фаворит групи не впав у ступор. Калинівці тут же пішли вперед і почали нагнітати напругу в карному майданчику «Діназу-2». Господарі не відразу спіймали цю переміну в грі і допустили кілька помилок в захисті, які обернулися неприємностями. На 18-й хвилині на допомогу нашій команді двічі приходила перекладина, але невдовзі ніхто не зміг завадити Олександру Марчуку забити автогол. Андрій Волошин намагався перервати політ м’яча та зробив це вже лінією воріт і головний арбітр вказав на центр поля.

Минуло десять хвилин і провал на правому фланзі наших захисників призвів до прострілу, котрий ударом з восьми метрів під перекладину замкнув Дорогань. Здавалося, що на перерву команди підуть за рівного рахунку та вже в доданий час Борис Шевелюк кинув вперед Дмитра Колочко, якого голкіпер гостей поклав на газон. Сам потерпілий спочатку взяв м’яч і попрямував у напрямку «точки», але до нього підійшов Аристарх Александровський і попросив пробити пенальті. Удар з одинадцятиметрової позначки було виконано бездоганно і це дозволило нашому центральному захисникові оформити хет-трик. До речі, таке не часто буває в навіть в професійному футболі.

По перерві малюнок гри не зазнав особливих змін. Обидві команди не відсиджувалися в обороні, намагаючись шукати щастя біля чужих воріт. От тільки ефективність атак значно впала. За 45 хвилин м’яч лишень одного разу влучив у ціль. Сталося це на 65-й хвилині, коли форвард Дорогань накрутив захист «Діназу-2» і пробив низом у дальній кут. Влучивши у стійку, снаряд влетів у сітку. На більше жодна з команд не спромоглася, хоча шанси аби забити були, як в однієї, так і в іншої.

«По самовіддачі у мене нема жодних претензій до команди. Всі билися, старалися, - сказав Микола Слободянюк. – Та є певні дорікання щодо ігрової дисципліни. Забивши два швидкі голи, ми дозволили суперник провести дві атаки і вирівняти ситуацію. А потрібно було просто взяти м’яч під контроль і спокійно зіграти в пас. Тому довелося добряче понервувати до самісінького фінального свистка. Утім, зважаючи на те, що грали проти лідера групи та ще й з командою, яка до цього часу не пропустила жодного м’яча в чемпіонаті, а ми забили аж тричі, то виглядали дуже гідно. Трішки б везіння і можна було забирати три очки».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.