Найтитулованіші команди двотисячних

Асоціація футбольних істориків і статистиків Київської області (АФІСКО) сформувала історичний рейтинг аматорських колективів, які сходили на п’єдестал пошани в офіційних обласних турнірах упродовж 2000-2013 років.

У чотирьох основних змаганнях під егідою Київської обласної федерації — чемпіонаті, Кубку та Суперкубку Київщини, а також у Кубку регіональних чемпіонів імені Безносенка — зареєстровано в двотисячних роках аж 32 призери. 

Облік турнірних успіхів базується на класичній формулі: сім очок за виграш обласного чемпіонату, по п’ять — тріумфи в Кубкові та Суперкубкові області, а також завоювання чемпіонатного срібла, по три очки плюсують до історичного доробку бронзові призери, фіналісти Кубка та Суперкубка області, два — володарі КРЧ, одне — фіналісти міжрегіональних змагань аматорів.

Найтитулованішим аматорським колективом області 2000-х років став ФК «Путрівка», який здобув 54 призові бали. До квартету найсильніших увійшли «Діназ» із Вишгорода (39 балів), «Чайка» (Києво-Святошинський район) із 26 балами, а також гореницький «Ірпінь» (26 балів).

Інформ-служба КОФФ 

Фотографии: 

Наші партнери