«Діназ-2» заповнив паузу спарингом
Резервісти пропустили тур чемпіонату Київської області.
Поєдинок «Діназ» - «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) перенесено на 4 вересня. Причиною стала участь суперника в фіналі Кубку області. Аби заповнити несподівану ігрову паузу наставник нашої команди Анатолій Блазунь вирішив провести контрольну гру зі столичною ДЮСШ-26-Зірка U-19. Вона відбулася на стадіоні в Лютежі і завершилася впевненою перемогою діназівців з рахунком 5:2.
Вже в першому таймі господарі заклали основу свого успіху, тричі відправивши м’яч в сітку воріт киян. У перерві було проведено цілу низку замін і командам вдалося по два рази обмінятися точними ударами. Покером в цьому матчі відзначився Дмитро Клименко, ще один гол в активі Валентина Климчука.
«В першому таймі ми повністю переграли «Зірку», не надавши їм жодного шансу, - говорить Анатолій Блазунь. – Коли на поле вийшли нові гравці, то не було такої злагодженості в діях, як раніше. До того ж в захисті допустили помилки. Уже в другому матчі в атаці зіграв номінальний захисник Валентин Климчук. Він фізично міцний, топчеться, бореться і заробляє стандарти. Це якраз те, що нам потрібно. Ось так знайшли йому нове місце на полі. Трішки не вистачає агресивності в Олександра Жовтенко. В атаку він грає добре, але практично не відбирає, не бореться. Цей важливий футбольний компонент йому треба терміново підтягувати. З новачків, які прийшли в команду хотів би відзначити Даніеля Вареча («Чайка» Вишгород), Влада Борбунова («Оболонь») та шістнадцятирічного Ярослава Москаленко (грав за ДЮСШ-14, «Єдність», вишгородську «Чайку»). Вони всі півзахисники і сподіваюся, що підсилять нашу гру в атаці».
Нагадаємо, що наступний поєдинок вищої ліги «Діназ-2» проведе в суботу, 31 сепрня, в гостях проти баришівського «Патріоту».
Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.



















Коментувати: