Вольові перемоги «Діназу»

Середа, Листопада 4, 2015 - 09:11

В чотирьох матчах вишгородці зуміли відігратися і перемогти.

Вишгородський «Діназ» у нинішньому чемпіонаті області серед команд вищої ліги зумів здобути чотири вольові перемоги. Пропустивши першими від суперників, підопічні Михайла  у подальшому все ж таки різко міняли хід зустрічі і не тільки зрівнювали рахунок у матчі, але й перемагали.  У матчах з «Чайкою» (Петропавлівська Боршагівка) та «Зміною» (Біла Церква) «діназівцям» вистачило всього два голи аби здолати суперників з рахунком 2:1, а ось у поєдинку проти столичної «Оболонь-Бровар-2» в підсумку було зафіксовано рахунок 4:2 на користь «Діназу».

Матч проти «Хілду-Любомиру» (Ставище) вийшов ще більш успішнішим. Отримавши пробоїну на початку зустрічі, оборона «діназівців» згуртувалася і більше не пропускала, натомість атака влаштувала справжній погром гостям. В підсумку в ворота «Хілд-Любомиру» влетіло п`ять м`ячів, котрі й призвели до солідної перемоги 5:1.

Також чотири вольові перемоги у чемпіонаті здобув ФК «Бровари», котрі змушені були відігруватися по ходу матчу і в підсумку здолали опонентів - ЮЗКО, РВУФК і «Оболонь-Бровар-2» з однаковим рахунком 2:1, а «Локо-Джорджія» — 4:2. Три вольові перемоги в активі ставищенців, дві — в ЮЗКО, по одній — в «Оболоні-Бровар-2», «Сокола», «Рубіна» та РВУФК, повідомляють статисти КОФФ (koff.org.ua).

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери