Нічия, вирвана останніх секундах

П'ятниця, Жовтня 16, 2015 - 09:20

«Діназ-2001» зумів уникнути прикрої поразки у грі з «Локомотивом-2».

У чемпіонаті Києва другий склад «Діназу-2001» (тренер Андрій Гірча) розійшовся миром з «Локомотивом-2» (2:2). Голи у нашій команді забили Антоненко (55) та Очкуров (59). Склад «діназівців»: Зайченко, Марчук, Ковальчук, Мисюк, Коротченко, Антоненко, Киричук, Маклаков (Тенянов, 31), Негінський, Очкуров, Сіволапов.

З перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що боротьба в цьому поєдинку буде впертою і ніхто не захоче поступатися. Команди діяли активно і в середині першого тайму господарям вдалося першими відкрити рахунок. На початку другого тайму вони його подвоїли після гострої контратаки. Декому здалося, що гра зроблена, але «діназівці» додали в агресивності і практично закрили суперника на його половині поля. І це принесло результати. Спочатку Антоненко скоротив відкрив, а на останніх секундах Очкуров приніс команді нічию.

«Дуже радий, що хлопці проявили морально-вольові якості в цьому матчі і бажання досягти позитивного результату, - прокоментував Андрій Гірча. – Трішки шкутильгала техніка, але це було компенсовано самовіддачею та жагою забити».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери