Поразка ціною у лідерство
Підопічні Михайла Стельмаха зазнали несподіваної поразки від команди РВУФК та втратили можливість очолити першість Київщини за втраченими очками.
Поєдинок у Лютіжі розпочався без розвідки, «діназівці» хоч і були номінальними гостями, але грали на своєму рідному стадіоні – отож почувалися себе досить комфортно. Поступово наша команда прибрала ініціативу до своїх рук та почала створювати моменти, команда РВУФК сподівалася лише на нечасті контратаки, але варто значити, якщо вони вже проходили, то були дуже небезпечними.
Знову підопічних Стельмах підводила реалізація моментів: один Євген Морозко міг оформлювати дубль, але, на жаль, нашому вінгеру у той вечір явно не щастило.
В той же час, гравці РВУФК реалізували майже першу свою нагоду – парирувати призначений пенальті Всеволод Романенко не зміг.
Після пропущеного м’яча «діназівці» посили тиск на ворота суперника, але шкіряний ніяк не хотів йти у ворота. Натомість, гравці РВУФК, які навіть не думали про атакувальні дії провели зразкову контратаку, яка завершилася другим м’ячем у ворота «Діназу».
Єдине, на що спромоглася наша команда – це м’яч престижу, який провів під завісу зустрічі капітан «Діназу».
«Діназівці» зазнали другої поразки у чемпіонаті Київської області та втратили можливість очолити першість за втраченими очками. Сподіваємось у наступних матчах підопічні Михайла Стельмаха зможуть підтвердити свої чемпіонські амбіції та будуть радувати відданих вболівальників своєю грою.



















Коментувати: