За Кубок області боротимуться дві команди «Діназу»
Визначилися суперники стартового раунду престижного обласного турніру.
У вівторок, як повідомляє сайт КОФФ, пройшло жеребкування, котре розподілило команди на пари в боротьбі за Кубок Київської області – 2018. Серед претендентів на заповітний трофей 30 клубів вищої та першої ліги. Прикметно, що тільки нашу футбольну академії презентуватимуть одразу два колективи – «Діназ» (тренер Володимир Бондаренко) та «Діназ-2» (тренер Микола Слободянюк). Звичайно, якби сліпий жереб випадково звів ці дві команди, то їх розподілили б до інших суперників.
За регламентом турніру Володар Кубка області -2017 – «Десна» (Погреби) – автоматично вийшов до другого раунду за рейтингом. Інші були розподілені за рейтингом на дві групи. До першої потрапили представники першої ліги, до другої – колективи вищої ліги, а також ФК «Обухів» і «Арсенал-Мала Снітинка», як минулорічний учасник вищої ліги та переможець першої відповідно.
«Діназу-2» доведеться зіграти проти чинного чемпіона області «Авангарду» з Бзову (на фото фрагмент зустрічі діназівців та авангардівців в минулорічному Меморіалі Кирсанова), а ось перша команда відправиться в гості до «Асканії-Флори» з Калинівки. Матчі стартового раунду мають відбутися в середу, 9 травня, початок о 17:00. Команди, зазначені першими, грають кубковий матч на своєму полі.
Ось всі пари команд стартового раунду Кубку Київської області – 2018.
«Асканія-Флора» (Калинівка) – «Діназ» (Вишгород)
«Діназ-2» (Вишгород) – «Авангард» (Бзів)
«Гончарі» (Богуслав) – «Джуніорс» (Шпитьки)
СК «Юніор» (Макарів) – «Патріот» (Баришівський р-н)
ВК «Система» (Васильків) – «Межигір’я» (Нові Петрівці)
ФК «Іванків» – «Любомир» (Ставище)
«Альтіс» (Копилів) – «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка)
«Стара Боярка» (Боярка) – «Зоря» (Владиславка)
ФК «Бородянка – ФК «Бровари»
«Динамо» (Фастів) – «Переяславщина» (Переяслав-Хмельницький р-н)
СК «Беркут-Легіон» (Бровари) – ДГ «Шевченківське» (Денихівка)
ФК «Макарів» – «Меліоратор» (Буча)
«Здвиж» (Маковище) – ФК «Музичі»
«Кристал» (Яготин) – СК «Вертикаль-Обухів» (Обухів)
«Колос» (Пустоварівка) – «Арсенал-Мала Снітинка» (Фастів-Фастівський р-н)



















Коментувати: