З Днем народження, пане Володимире!

Субота, Липня 6, 2019 - 07:59

Сьогодні свої іменини відзначає головний тренер «Діназу.

Колектив футбольного клубу щиро вітає з Днем народження головного тренера Володимира Бондаренко, котрий 6 липня відзначає своє 38-річчя. Свого часу він з’явився в команді в якості гравця, згодом повернувся в якості головного тренера. І саме завдяки появі його та його соратників клуб за короткий час вийшов на новий рівень і вже за кілька тижнів дебютуватиме в Професійній футбольній лізі. Це неймовірне досягнення до якого «Діназ» йшов два десятиліття. Віримо, що це початок нового і яскравого футбольного шляху.

Нехай після чималих старанних старань і відмінної роботи в житті з’являється яскрава веселка нових перемог і загального визнання. Від душі бажаємо ніколи не вішати ніс, залишатися сильним духом, об’єднати та виховати не одне покоління ДІНАЗІВЦІВ, яке феєрично палатиме на футбольному небосхилі України.

Від душі зичимо бравого самопочуття і впевнених сил, міцного здоров’я і незгасного ентузіазму, безперечних перемог і великих досягнень, талановитих учнів і щирої поваги. Посмішок, сімейного благополуччя та здійснення всіх мрій!

З Днем народження, Петрович!

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери