Юні вишгородці розібралися з «Бучею» та «Зміною»

Середа, Жовтня 16, 2019 - 11:03

Три перемоги та нічию поклали до власної скарбнички команди «Діназу».

Дитячі команди нашої футбольної академії продовжують вдало виступати в чемпіонаті області в різних вікових групах. Чергові поєдинки чотири вишгородські колективи проводили вдома.

«Діназ-2010» (тренер Геннадій Каплунов, на фото) зустрівся з ФК «Буча» і здобув важливу перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі жодній з команд не вдалося відправити м’яч в сітку, хоча вишгородці створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Після короткого перепочинку господарі мобілізували свій резерв і дотиснули «Бучу». Відкрив рахунок Латій Слава, а згодом відзначився Солтіс Антон.

Ще більший рахунок було зафіксовано у поєдинку гравців 2008 року народження. «Діназ-2008» (тренери Микола Слободянюк та Ігор Іваненко) просто познущався над «Бучею» – 12:1. Кийков, Пенькний та Вакульчик записали в свій актив по хет-трику, а Кушнір, Бабенко та Сидельников – по одному голу. Суперник лишень наприкінці матчу зумів заробити штрафний і реалізувати його.

«Діназ-2009» (тренери Микола Слободянюк та Ігор Іваненко) провів рівний двобій з білоцерківською «Зміною», так і не виявивши переможця. Жодній з команд не вдалося хоча б один раз відправити м’яч в сітку воріт – 0:0. Такому результату сприяли перш за все чудові дії голкіперів обох клубів.

«Діназ-2007» (тренери Микола Слободянюк та Ігор Іваненко) також довго не міг розпечатати ворота «Зміни» з Білої Церкви і тільки в другому таймі схилив шальки терезів на власний бік – 3:1. Відкрив рахунок Латута, котрий прямим ударом спрямував м’яч в ціль, згодом Дворський відмінно зіграв на футбольному «п’ятачку», а невдовзі Білявський першим встиг на добивання. Гості тільки підсолодили гірку для себе пігулку.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.