Юні діназівці відправилися на «Бердянську весну – 2019»

Вівторок, Березня 19, 2019 - 07:58

Команда академії візьме участь у всеукраїнському турнірі.

В понеділок ввечері «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов) потягом виїхали до Бердянську, де з 20 по 23 березня візьмуть участь у дитячому футбольному турнірі «Бердянська весна – 2019». На місцевому стадіоні «Енергія» зберуться вісім команд з різних куточків України, котрі боротимуться за головний приз цих всеукраїнських змагань.

Група «А»: «Діназ-2009» (Вишгород), «Барса-2» (Суми), «Дизеліст» (Товкмак), ДЮСШ (Бердянськ).

Група «Б»: «Барса» (Суми), «Азовсталь» (Маріуполь), «Спорт для всіх» (Покровськ), ДЮСШ-2 (Бердянськ).

Стикові матчі

Згідно регламенту турніру команди, які в групах посядуть перші місця вийдуть до фіналу і боротимуться за головний кубок «Бердянської весни – 2019». Ті, хто фінішує на другому місці в групах розіграють бронзові медалі, за 5-6 місця битимуться треті команди в групах, а 7-8 місця на турнірі розіграють четверті колективи групового турніру.

Діназівці ретельно підготувалися до цього турнір. Напередодні від’їзду вони провели контрольний матч з вишгородською «Чайкою», в якому отримали перемогу з рахунком 5:1. Точними ударами в складі «Діназу-2009» відзначилися Максим Ощенко, Ярослав Сингаївський, Максим Білюк та Богдан Підгулько (двічі).

В суботу спаринг провів і «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк), який в Демидові обіграли київську «Єдність» - 4:2. Голи в свій актив записали Сидельников, Вакульчик та Кийков (два).

«Вперше ми грали в повноцінних складах по 11 гравців, - говорить Микола Слободянюк. – Це нова схема для хлопчиків, на яку ми поступово переходитимемо. Самі пропустили гол на перших хвилинах, але ще до перерви зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Сидельников забив на добивання, а Вакульчик класно пробив зльоту метрів з 18-ти. В другому таймі Кийков довів нашу перевагу до комфортного рахунку».