Юні діназівці вдало виступили в різдвяному турнірі

Четвер, Січня 10, 2019 - 13:30
, , , , ,

Наші команди повернулися додому зі «сріблом» та «бронзою».

На Різдвяні свята вихованці «Діназу-2009» (тренер Геннадій Каплунов) відправилися до Ірпіня, де взяли участь у міському традиційному різдвяному турнірі серед юнаків 2009-2010 років народження. Організатори дозволили виш городцям виступити двома командами, тому наставник розділив своїх підопічних на два рівноцінні склади.

«Діназ-1» потрапив до групи А і, впевнено зігравши свої поєдинки, посів перше місце. У стартовому матчі наші хлопчики здолали ДЮСШ з Ірпіня (2:1), а потім поклали на лопатки ДЮСШ з Коцюбинського (3:2). Таким чином, вишгородці здобули право у фіналі поборотися за головний трофей турніру.

«Діназ-2» в групі Б в дебютному матчі обіграв ірпінський «Ліон» (5:3), але потім мінімально поступився ДЮСШ з Обухова (0:1). Завдяки цьому команда посіла друге місце в групі і змушена була боротися за бронзові медалі змагань.

В фіналі зійшлися «Діназ-1» та «Ліон». Вдача в цьому матчі посміхнулася ірпінцям, котрі здобули впевнену перемогу (4:1) й отримали золоті медалі й почесний кубок, а юні вишгородці задовольнилися срібними нагородами. «Бронза» дісталася «Діназу-2» після того, як ними було декласовано ровесників з ірпінської ДЮСШ (3:1).

«Дуже приємні і позитивні емоції були у всіх після завершення цього турніру, - сказав тренер діназівців Геннадій Каплунов. – Звичайно, хлопчикам хотілося виграти все, але ж це спорт. Ми повернулися додому з двома комплектами нагород і це дуже тішить. Трішки не пощастило, а то могли б дві наші команди зустрітися у фіналі. Загалом, дуже задоволений цим турніром. Команда отримала чудову ігрову практику і таким чином ми розпочали підготовку до весняної частини чемпіонату. Як завжди, на трибунах дітей підтримували активні батьки й це надихало юних футболістів. Щиро вдячні їм за такий емоційний заряд».