Юні діназівці вдало виступають в зимовій першості

Понеділок, Січня 13, 2020 - 11:12

«Діназ-2009» поклав на лопатки «Поділ Андріївський»

Тривала турнірна перерва допомагає футбольним талантам нашої академії повноцінно готуватися до офіційних матчів чемпіонату. Одним з етапів такої ігрової підготовки для «Діназу-2009» (тренери Микола Слободянюк, Ігор Іваненко) стала участь в зимовій першості столиці. Минулої суботи наша команда побувала в гостях у «Подолу Андріївського» і повернулася додому з впевненою перемогою 3:0.

Комфортний результат вишгородці забезпечили вже в першому таймі. Коли Підгулько, обігравшись з партнером, вдало використав вихід віч-на-віч з голкіпером суперників, а Хміль, спочатку замкнувши простріл партнера, а потім вдало зігравши на добивання, оформив дубль. Перевага «Діназу-2009» була настільки відчутною, що «Поділ Андріївський» майже не переходив середину поля та ось «насипати» повний кошик м’ячів наша команда не змогла. Як зазначив наставник, хлопці зголодніли за футболом і частенько нехтували колективною грою, захоплюючись індивідуальними діями. Це не завжди йшло на користь. Саме тому в другому таймі вони так і не змогли відзначитися ще хоча б раз. Отож, в жодному разі не слід забувати, що футбол – гра колективна.

Попереду в діназівців ще чималий шлях в цьому турнірі (матчі проводитимуться кожних вихідних) і часу вдосталь аби відшліфувати командні дії.  

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери