Юні діназівці розбили «Столицю»

Понеділок, Листопада 20, 2017 - 12:03

Завершується осіння частина сезону.

У минулі вихідні вихованці футбольної академії «Діназу» провели кілька поєдинків у чемпіонатах своїх вікових категорій. «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) на власній арені не залишив жодних шансів ФК «Столиця» - 9:1. Команда домінувала впродовж всієї гри і забила чимало красивих м’ячів. Крім того, вишгородці створили ще кілька чудових нагод, але в завершальній стадії атак юних гравців підвела реалізація. Хет-трик у цьому поєдинку оформив Вакульчик, двічі відзначився Кийков, ще по одному точному удару завдали Коблик, Сидельников, Якубчик, Панимаш.   

Ось хто виходив на поле у складі «Діназу-2008»: Биховченко, Вакульчик, Кийков, Панимаш, Якубчик, Коблик, Сурмай, Гончаров, Гладченко.

«Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) відправився у Васильків, в гості до вихованців місцевої ДЮСШ на черговий поєдинок чемпіонату області. Попри певні кадрові проблеми (місце у воротах замість Дениса Галки довелося зайняти польовому гравцю Іллі Білявському) діназівці здобули «суху» перемогу 2:0. Дубль оформив Дворський. Рахунок міг бути значно більшим, але попри хороші нагоди, м’яч більше не залітав у ворота.

Склад «Діназу-2007»: І.Білявський, Шульга, Сингаївський, Аксьонов, Латута, М.Білявський, Остапчук, Дворський, Підгулько, Радченко, Заблоцький, Петриченко.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери