Юні діназівці провели контрольні матчі

Четвер, Березня 14, 2019 - 09:50

Підопічні Олександра Гончарова зустрілися з «Атлетом» та «Зміною».

Продовжують готуватися до весняного етапу чемпіонату України юнацькі команди клубної футбольної академії. Минулих вихідних два наші колективи, якими керує Олександр Гончаров, провели товариські поєдинки проти своїх однолітків.

«Діназ-2003» відправився в гості до столичного «Атлету». І все в стартові шість хвилин поєдинку пропустив два голи від господарів поля. Не дуже вдало в цьому випадку зіграв голкіпер вишгородців. Але поступово наша команда зуміла розігратися і спочатку скоротили, а потім і зрівняли рахунок. Обидва м’ячі на добиванні в свій актив записав Підлужний. У підсумку зустріч завершилася внічию 2:2.

«Матч проводили вранці і для нас важкувато пройшли перші хвилини, - говорить Олександр Гончаров. – Дві груби помилки призвели до неприємностей. Та хлопців це не зламало остаточно, вони зуміли зібрати всю волю в кулак і зламати хід гри. Мали ще два виходи один на один, але не реалізували ці хороші моменти. Наступної неділі не плануємо контрольний матч, бо занадто багато зараз травмованих і не хочеться перенавантажувати інших. З 23 березня проведемо збори в Щасливому, на базі, де квартирує нині донецький «Шахтар». Заїдуть гравці 2003 та 2005 років народження. Там, окрім практичних занять багато часу присвятимо і теорії».

Також, свій поєдинок на Нивках провів і «Діназ-2005». Їх суперником стала київська «Зміна-Оболонь», яка в підсумку й здобула мінімальну перемогу 2:1. І знову початок матчу виявився фатальним для діназівців. Два голи в їх ворота змусили наздоганяти суперника. Нашій команді це майже вдалося. Спочатку Пінчук влучно головою переправив м’яч у сітку, а потім арбітр призначив пенальті у ворота киян. На жаль, Саленко не зумів реалізувати його, спрямувавши м’яч у стійку.

«За домовленістю ми грали цей матч у чотири тайми по двадцять хвилин, - розповів Олександр Гончаров. – Періодично команда показували непоганий футбол, але говорити про цілісний малюнок гри поки складно. Старалися перевірити всіх у дії, тому по ходу матчу було дуже багато замін. На вихідні проведемо ще одну контрольну зустріч, з командою «Мрія» (Куп’янськ), а потім будемо цілеспрямовано відпрацьовувати все на зборах у Щасливому».