Євген Чепурненко перейшов у «Десну»

П'ятниця, Лютого 19, 2021 - 17:45

Один з лідерів «Діназу» офіційно приєднався до клубу Прем’єр-ліги.

19 лютого півзахисник Євген Чепурненко підписав контракт з чернігівською «Десною». Впродовж кількох тижнів він вже перебуває в тренувальному таборі представника Прем’єр-ліги і пройшов з командою збори в Туреччині. І ось настав день, коли гравець офіційно оформив стосунки з чернігівським клубом. В «Десні» він гратиме під номером «14».

Деякі ЗМІ повідомляють неперевірену інформацію, що футболіст достроково розірвав контракт з «Діназом» через якісь фінансові труднощі вишгородської команди. Але це не відповідає дійсності. Як зазначив головний тренер Володимир Бондаренко, ніяких негараздів навіть не виникало. Євген дуже хотів залишитися в «Діназі», але одночасно й прагнув реалізувати себе на вищому футбольному рівні. Це була для серйозна дилема для наставника та гравця. Втрата футболіста такого рівня прикра для тренера, але чинити супротив такому переходу він і не думав. 

Зважаючи на нинішній статус «Десни» тренерський штаб «Діназу» вирішив піти назустріч футболісту й відпустити його достроково. Всі фінансові моменти між командами вирішено. Також на правах оренди навесні в складі вишгородців виступатиме креативний центральний півзахисник Євген Белич.
Нагадаємо, що Євген Чепурненко прийшов у «Діназ» минулого літа і дуже швидко став одним з лідерів команди та кращим бомбардиром Другої ліги в першій половині сезону. На його рахунку 9 голів в 11 матчах.  

«Ребят, хочу сказать всем огромное спасибо за то время, что я провел с Вами. От души хочу сказать, что это самый сплоченный коллектив ,в котором я когда-либо был. Искренне желаю Вам добиться поставленной задачи и, я уверен, Вы это сделаете.  Всех обнял» - написав Євген на прощання в клубній групі «Діназу» у вайбері.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери