Як «зелені» потренувалися на «білих»

Понеділок, Липня 8, 2019 - 10:24

Відбулася чергова двосторонка гравців «Діназу».

Готуючись до дебютного сезону в професійному футболі, вишгородський «Діназ» перший тижневий цикл завершив контрольною двосторонньою грою, яка відбулася на клубній арені в Демидові. Розділившись на два рівноцінні склади, підопічні Володимира Бондаренко продемонстрували високу результативність і справжні снайперські якості. Фінальний свисток Дмитра Прими, котрий взяв на себе функції рефері зафіксував впевнену перемогу «зелених» над «білими» з рахунком 6:3. При цьому ще два голи в матчі було відмінено, а два стовідсоткові пенальті не призначено. Утім, це не через низьку кваліфікацію «арбітра», а лиш для того аби не зробити вікторію ще більш гучною.

Сама з гра пройшла за хокейною схемою – три тайми по тридцять хвилин. Забивши в першій половині два голи (візначився потенційний новачок та Сергій Ічанський), а потім закріпивши перевагу в другому таймі (спочатку Тамаз Авдалян перекинув м’яч через голкіпера після пасу Вадимма Бовтрука, затим вже Вадим Бовтрук реалізував передачу Тамаза Авдаляна) «зелені» вирвалися вперед. «Білі» по-справжньому прокинулися тільки в завершальній тридцятихвилинці, коли два гравці, які приїхали на перегляд, скоротили рахунок. Та Роман Капаністий закріпив перевагу «зелених» в три м’ячі. Надалі команди обмінялися ще по одному точному пострілу (потенційний новачок і Тамаз Авдалян) й встановили остаточний рахунок тренувальної зустрічі.

В неділю команда отримала законний вихідний, а в понеділок знову збереться на тренування. Цього тижня футболістів чекає напружений графік, адже заплановано аж три контрольні поєдинки – з ковалівським «Колосом» U-19 (9 липня), вінницькою «Нивою» (11 липня) та київської «Оболонь-Бровар-2» (13 липня).

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.