Як діназівці намагалися підкосити «Колос»

Середа, Вересня 11, 2019 - 14:23

Дві наші команди завітали до Ірпіня.

Минулих вихідних стратував чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд в першій лізі. Нинішнього сезону в цьому турнірі виступатимуть вихованці футбольної академії 2003-2006 років народження. Готує команди тренерський тандем під керуванням Олександра Гончарова та Юрія Клиновського.

В першому турі діназівці відправилися до Ірпіня, де зустрілися з ровесниками ковалівського «Колосу». «Діназ» U-17, до котрого ввійшли гравці 2003/04 р.н. влаштували з суперником неймовірний трилер і вийшли переможцем з цього двобою – 4:3.

Прикметно, що всі сім м’ячів були забиті в першій половині матчу. Дубль Добровольського та точний удар Семененко лишень на певний час декласували ковалівців, котрі тут же зуміли скоротити розрив. Гол Підлужного знову підняв цю різницю до трьох голів. Утім, подібний феєричний початок матчу ледве не зіграв злий жарт з «Діназом» U-17, котрий заспокоївся і ще до перерви зумів двічі пропустити.

Спека та відповідальність за результат додали свої кольори у загальний малюнок гри в другому таймі. Обидві команди вже не намагалися стрімголов штурмувати ворота суперника, а зосередилися на обороні своїх. В результаті тренерам та прихильникам на трибунах довелося чимало понервувати, перш ніж арбітр дав свисток про завершення поєдинку і вікторію «Діназу» U-17.

Чемпіонат України. U-17

«КОЛОС» (Ковалівка) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 3:4

Голи: Добровольський (два), Семененко, Підлужний - ???.

«Діназ»: Рудяк, Зінченко, Воронін, Леус, Донець, Добровольський, Москальчук, Підлужний, Нижник, Ільченко, Семененко. Заміни: Півень, Гайдук, Чередник, Александров, Алексієнко, Прощаков.

«Зважаючи на статус суперника, адже їх головна команда виступає в українській Прем’єр-лізі, а ці хлопці вже ходять «під» командою U-19, ми налаштовувалися дуже серйозно на цей матч, - говорить тренер Юрій Клиновський. – Вирішили не змагатися у відкритому футболі, вибравши за основу тактику «від оборони». «Колос» трішки більше контролював м’яч, але ми вдало і результативно проводили свої контратаки. Другий тайм – суцільна гра «на нервах». Вдячні команді за те, що витримали і здобули важливу перемогу».

Натомість «Діназ» U-15  не зумів златами опір ковалівського «Колосу» і поступився 1:2. Рахунок господарі відкрили після помилки голкіпера гостей ще в першому таймі, а на початку другого скористалися незгабністю захисника й збільшили свою перевагу. Діназівці не відсиджувалися в захисті, створивши біля воріт суперника чимало гострих моментів та ось з реалізацією виникли проблеми. Лишень одного разу Маткевичу все ж таки вдалося відправити м’яч в сітку. Півзахисник отримав розрізну передачу від партнера, вийшов один на один з голкіпером і коли той зумів перший удар парирувати, то вже з другої спроби діназівець спрямував його в ціль.

Чемпіонат України. U-15

«КОЛОС» (Ковалівка) - «ДІНАЗ» (Вишгород) – 2:1

Голи: ??? - Маткевич.

«Діназ»: Бойко, Єрмачков, Гунявий, Крікужас, Савинець, Крижановський, Андрющенко, Саленко, Маткевич, Тихонов, Пінчук. Заміни: Кузуб, Віхляєв, Онуфрійчук, Кондратюк, Пархоменко.

«Колос» досить вдало реалізовував свої шанси. У першому таймі у нас багато що просто не виходило в завершальній стадії атак, хоча створили три «залізних» моменти. Занадто багато браку допускали в простих ситуаціях. Після перерви знову створили купу моментів та забили тільки під кінець матчу. Рахунок міг би бути на нашу користь десь 5:0, утім… Здається, це був просто не наш день. Таке буває в футболі, коли б’єш, а воно просто не лізе» - сказав Олександр Гончаров.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.