Вишгородське дербі: «Діназ» - «Чайка»

П'ятниця, Лютого 18, 2022 - 18:55

Діназівці проведуть черговий контрольний поєдинок.

В суботу, 19 лютого, вишгородський «Діназ» зіграє товариський матч із земляками з «Чайки». Це буде третій контрольний поєдинок підопічних нового наставника команди Олександра Головка. У двох попередніх вони зіграли внічию зі столичним «Рубіконом» (0:0) та обіграли аматорську «Ниву» з Бузової (3:1). Обидві зустрічі пройшли на штучному полі однієї з оболонський штучних арен.

Поєдинок двох вишгородських команд відбудеться на штучному полі центрального стадіону міста «Енергетик». Після переходу «Діназу» в комунальну власність Вишгороду розглядається варіант об’єднання футбольної спільноти міста під одним прапором. Для цього представники клубів повинні зібратися за круглим столом і виробити правильну стратегію такого кроку, врахувавши інтереси обох команд Вишгородщини. А поки що було прийняте рішення провести стратегічно важливий двобій на футбольному полі, котра може стати початком такого об’єднання. І це буде не запекла битва двох конкурентів, а дружня зустріч двох футбольних флагманів краю, в котрій переможе ФУТБОЛ.

Початок матчу 19 лютого о 10:00. Місце зустрічі – стадіон «Енергетик».

Варто згадати, що у сезоні 2018/19 обидві команди виступали в Аматорській лізі України. Тоді в Демидові перемогли діназівці (2:1), а у Вишгороді команди розійшлися миром (3:3, див. фото).

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери