Вишгородці завершили виступи в Меморіалі Макарова

Середа, Січня 25, 2023 - 22:35

«Діназ» посів четверте місце в групі.

У середу, 25 січня, вишгородський «Діназ» в заключному поєдинку цьогорічного зимового Меморіалу Макарова – 2023 поступився іванківському «Штурму» 0:3. Матч пройшов на штучному полі критого манежу київського «Динамо» в Конча Заспі.

З перших секунд обидві команди продемонстрували зарядженість та агресивність в діях і ця напруга в матчі не зникла до фінального свистка. Цьому були свої причини. По-перше, турнірне становище в групі вимагало суперників грати тільки на перемогу. По-друге, у складі іванківців нині виступає кілька екс-діназівців, котрі, безумовно, прагнули продемонструвати свій футбольний хист. І в підсумку їм це вдалося, адже забили тричі. В першому таймі «Штурм» реалізував стандарт на 27-й хвилині, коли Сікорський відкрив рахунок. Наприкінці зустрічі на 77-й хвилині він же з одинадцятиметровго подвоїв перевагу, а на 83-й хвилині Лящук скористався помилкою оборони «Діназу» й встановив остаточний рахунок.

Олександр Головко впродовж всього турніру експериментував зі складом, перевіряючи цілу когорту новачків, що приїхали на перегляд. Не став винятком і звітний поєдинок. Відтак, маємо те, що маємо. Більшість потенційних кандидатів зіграли в офіційних матчах турніру і тепер відсіялися, декого тренерський штаб примітив й планує залучати надалі. Меморіал Макарова став чудовим лакмусовим папірцем для перевірки всіх в бойових умовах.

Після поразки від  «Штурму» та паралельно нічиєї (2:2) у матчі «Полісся» С – «Денгофф», вишгородці втратили навіть теоретичні шанси на вихід в чвертьфінал зимового турніру. Отож, надалі «Діназ» зосередиться на тренувальному процесі та планує найближчим часом провести кілька контрольних поєдинків.  

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери