Вишгородці вдома розгромили Прилуки

Четвер, Жовтня 3, 2019 - 10:32

Діназівці значно покращили різницю м’ячів.

Чергові поєдинки чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд відбулися минулих вихідних. В гості до діназівців завітали вихованці ДЮСШ з Прилук (Чернігівська область), котрі перебувають в нижній частині турнірної таблиці обох вікових категорій. І підсумковий результат цих матчів яскраво продемонстрував різницю в класі. Підопічні Олександра Гончарова та Юрія Клиновського не мали жодних проблем. Вже з перших хвилин двобоїв відкритим залишалося тільки питання: «А скільки ж все-таки зможуть забити господарі?»

«Діназ» U-15 декласував ДЮСШ (Прилуки) з рахунком 13:0. Комбінацій було вдосталь і м’ячі залітали у ворота на різні смаки. Глядачі та спеціалісти подеколи навіть збивалися з рахунку. Загалом, хет-триками відзначилися Тихонов та Маткевич, дублі оформили Пінчук і Кондратюк, а Гончаров, Саленко та Ковальов записали в свій актив по одному голу.

«Діназ» U-15: Алан Бін, Єрмачков, Койніченко, Віхляєв, Савинець, Крижановський, Саленко, Крікужас, Ковальов, Пінчук, Тихонов. На зміну виходили: Бойко, Маткевич, Гончаров, Онуфрійчук, Кондратюк.

«Діназ» U-17 забив гостям з Чернігівщини на один гол менше і фінальний свисток зафіксував їх перемогу над прилукським ДЮСШ 12:0. Суперник практично не переходив середню лінії поля й був повністю затиснутий на його половині. Якби підопічні Олександра Гончарова та Юрія Клиновського реалізували всі свої моменти, то рахунок міг би бути значно більшим. П’ятьма точними ударами відзначився цього дня Підлужний, тричі – Семененко, по одному - Калашнік, Гайдук, Потебенько та Олександров.

«Діназ» U-17: Напісочний, Зінченко, Воронін, Гайдук, Донець, Добровольський, Москальчук, Калашнік, Півень, Підлужний, Семененко. Заміни: Леус, Потебенько, Говорун, Прощаков, Олександров, Ластовецький, Войтенко.

«Дуже слабенькі команди приїхали, - говорить наставник Олександр Гончаров. – Ми мали таку потужну перевагу, що просто жах. Тепер для нас важлива проблема, як зібрати команду докупи після таких матчів. У юних футболістів настає така розслабленість, що це потім може вилитися в неприємності для нас в наступних матчах. Головне зараз, опустити їх на тверду землю і налаштувати на наступний серйозний бій».     

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери