Вихованці академії «Діназу» розпочали чемпіонат Україну битвами з «Чемпіоном»

Середа, Вересня 9, 2020 - 12:50

Нинішнього року наші дитячо-юнацькі команди грають у вищій лізі.

Минулих вихідний стартував чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд. В нинішньому сезоні футбольна академія «Діназу» виступає у вищій лізі і представлена одразу чотирма колективами різної вікової категорії. Всі матчі проводяться спарено, проти представників одного клубу. Причому, два матчі проводяться на виїзді, а ще два вдома. Календар розпорядився так, що стартовий тур діназівцям довелося грати проти столичного «Чемпіону» з Дарниці.

«Діназ-2004» (тренер Олександр Сосніхін) проводив свій поєдинок проти ровесників з «Чемпіону» на штучному газоні в Лютежі і здобув перемогу з рахунком 2:0. В першому таймі на полі точилася доволі рівна боротьба, хоча все ж таки господарі більше володіли м’ячем і могли навіть забивати, але ще до перерви Чельцов лише перевірив на міцність перекладину воріт. Після короткого перепочинку в середині другої половини Гайдук заробив пенальті, а Чернишов його чітко реалізував, спрямувавши м’яч в кут воріт. Переможну крапку діназівці поставили дальнім ударом за кілька секунд до фінального свистка.

Склад «Діназу-2004»: Голумб, Барзошвілі, Добровський, Чернишов, Ніжник, Гайдук, Воробйов, Пролубщаков, Чельцов, Косман, Калашнік. На заміну виходили: Касянчук, Міхно, Сом, Дебелко, Черкун, Петренко.

«Діназ-2006» (тренер Микита Кривоногов) зійшовся з «Чемпіоном» на лютіжській сільській арені одразу після завершення матчу молодших партнерів по академії і поступився 0:3. Активно розпочавши гру, господарі наразилися на гострі й результативні випади суперника, котрі частіше грали просто на відбій. В результаті три необов’язкові м’ячі повністю перекреслили всі тактичні плани наших наставників. Намагаючись перебудували гру свої підопічних, тренери провели цілу серію замін, але за 15 хвилин до завершення поєдинку один з футболістів «Діназу-2006» отримав важку травму і команда змушена була догравати в меншості, оскільки всі заміни було вичерпано.

Склад «Діназу-2006»: Ягуста, Шлапак, Старчук, Волков, Сичов, Делікатний, Столярчук, Сліпчук, Литовченко, Пчелінцев, Ковальчук. Заміни: Гогуля, Ліщук, Ринда, Михайловський, Байдак, Лозовий, Гонгальський, Богдан.

«Ми діяли досить агресивно і швидко, але провалив гру наш лівий захисник, котрий наробив прикрих помилок, - поділився своїми враження помічник головного тренера Максим Мелешко. – До того ж, у кількох моментах нас не виручив голкіпер. Прикро, але це треба пережити. Тепер проведемо серйозний розбір дій команди. Благо, згідно регламенту, зараз кожен матч знімається на відео».

Ще дві вікові групи нашої футбольної академії відправилися в гості до «Чемпіону». «Діназ-2005» (тренер Олександр Гончаров) поклав на лопатки суперників з Дарниці – 3:0. Початок успіху було покладено ще в першому таймі, коли гості двічі розписалися у воротах господарів. Відкрив рахунок Савинець, замкнувши на дальній штанзі комбінацію, що розпочалася з подачі кутового, згодом Тихонов «зняв павутину» в «дев’ятці» воріт киян, точним ударом метрів з двадцяти. Він же поставив завершальну крапку. На цей раз форвард вдало розпорядився м’ячем під час виходу віч-на-віч з голкіпером «Чемпіону».

«Діназ-2005»: Алан Бін, Єрмачков, Крижановський, Дідич, Онуфрійчук, Пархоменко, Андрющенко, Саленко, Пінчук, Савинець, Тихонов. Заміни: Койніченко, Гончаров, Цимбал.

«Перший тайм вийшов досить бойовим і цікаві моменти були, як у нас, так і в них, - говорить наставник Олександр Гончаров. -  Але ось реалізація виявилася кращою у нас, що й відобразилося на рахунку. В другому таймі ми грали, як то кажуть, за рахунком і спокійно дотиснули суперника».

«Діназ-2007» (тренер Олександр Гончаров) у своєму двобої з «Чемпіоном» поступився – 1:3. Нульовий перший тайм не обіцяв такого результату, але після того, як на початку другої половини діназівці двічі пропустили зі стандартів, то так і не зуміли переналаштуватися і зламати хід зустрічі. Хоча, коли Шосталь також зі стандарту скоротив розрив, здавалося, що повіяло позитивом. Зась… За хвилину до фінального свистка кияни зняли всі питання про переможця, скориставшись помилкою нашого захисника.

Склад «Діназу-2007»: Яворський, Братиця, Ручко, Крез, Біленко, Ковальчук, Шосталь, Довгаль, Бублій, Андрійччук, Калініченко. Заміни: Звягінцев, Охтирєв, Журба.

Наступні календарні матчі чемпіонату України представники футбольної академії «Діназу» проведуть проти столичного «Локомотиву». Футбольні бої обіцяють бути дуже запеклими.

Паралельно із загальноукраїнським турніром стартував також чемпіонат області серед дитячо-юнацьких команд. «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) розібрався з МФК «Бровари» - 5:1. Голи в активі Гладчука, Ткаченко та Кийкова – 3. Як відзначив наставник, його підопічні були на голову сильніші суперника і рахунок міг би бути набагато більшим, якби кращою було реалізація.

Склад «Діназу-2008»: Биховченко, Панімаш, Коблик, Якубчик, Гладчук, Сідельников, Півень, Вакульчик, Кийков. Заміни: Хайлюк, Гриценко, Кушнір, Ткаченко.

Вдало провів дебютний поєдинок обласних змагань і «Діназ-2010» (тренер Микола Слободянюк), котрий дотиснув ровесників з МФК «Бровари» 3:2. Дублем відзначився Д’яченко, а ще одного точного удачу завдав його партнер.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.