Вояж в Чернігів і три очки додому

П'ятниця, Жовтня 25, 2019 - 17:57

Діназівці розділили все порівну  з деснянцями.

Два гостьові поєдинки з чернігівською «Десною» в чемпіонаті України серед юнацьких команд діназівці завершили з однаковим рахунком. Правда, в одному матчі підопічні Олександра Гончарова та Юрія Клиновського святкували перемогу, в іншому господарі виявилися сильнішими.

«Діназ» U-15 обіграв своїх опонентів з чернігівської «Десни» з рахунком 3:1. З перших хвилин зустрічі вишгородці захопили ініціативу і територіально переважали суперника. Врешті-решт подібна ігрова перевага призвела до того, що діназівці забили два м’ячі. Перший гол записав в свій актив Маткевич після того, як Тихонов пройшов по флангу й зробив простріл вздовж воріт. М’яч відскочив від когось із захисників «Десни» і Маткевич першим встиг на добивання, спрямувавши його вближній кут воріт. Невдовзі у карний майданчик чернігівчан було здійснено черговий навіс і знову Тихонов записав в свій актив асист. Саме він на дальній штанзі скинув м’яч під удар Ковальову, котрий набіг і точно пробив.

По перерві гра трішки вирівнялася і «Десна» зуміла скоротити розрив в рахунку. Допоміг господарям рикошет від нашого захисника. Відчувши, що можна врятувати поєдинок господарі в заключні хвилини кинулися у відвертий навал на ворота гостей і… потрапили в полон. Діназівці спіймали суперника на швидкій контратаці й встановили остаточний рахунок. Знову забив Ковальов, котрому чудову передачу віддав Пінчук. Ковальов, вбігаючи зліва, на паузі прибрав чернігівського оборонця й правою ногою поклав м’яч в дальній кут воріт. Впевнена й закономірна перемога нашої команди.

«Діназ» U-15: Алан Бін, Гунявий, Крікужас, Віхляєв, Андрющенко, Саленко, Крижановський, Ковальов, Тихонов, Маткевич, Пінчук. Заміни: Гончаров, Онуфрійчук, Савинець.

Не таким втішним виявився результат «Діназу» U-17, який поступився чернігівській «Десні» з таким же самим рахунком 1:3. Вже на другій хвилині господарі вийшли вперед. Утім, дуже швидко діназівці вирівняли ситуацію. Відзначився Семененко, котрий спрямував м’яч в сітку після прострілу партнера. Та ще до перерви господарі вийшли вперед, а наприкінці зустрічі провели швидку контратаку й встановили кінцевий результат матчу.

«Діназ» U-17: Рудяк, Зінченко, Леус, Ніжник, Воронін, Добровольський, Москальчук, Підлужний, Півень, Семененко, Потебенько. Заміни: Гайдук, Калашнік, Бельшев, Олексієнко, Ластовецький, Донець.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.