Володимир Крохмаль – кращий гравець Меморіалу Щанова

Понеділок, Лютого 25, 2019 - 17:10

Захисник «Діназу» вчетверте завоював титут престижного зимового турніру.

Цьогорічний кубок Меморіалу Щанова завоював «Діназ», обігравши в фіналі київську «Оболонь-Бровар» U-19 (2:0), а головний індивідуальний приз «Кращий гравець турніру» дістався 36-річному правому захисникові «Діназу» Володимиру Крохмалю. Як свідчить статистика, це його четвертий титул в кар’єрі на цьому турнірі – рекорд змагань.

- Перший раз мені вдалося виграти Меморіал Щанова в 2013 році у складі столичного «Локомотиву, потім були титули у «Діназі» (2015) та «Джуніорсі» (2016). Ось тепер знову підняв кубок над головою, виступаючи за «Діназ».

- Легкою чи складною виявилася ця перемога?

- Перш за все, дуже приємною. Особливо після нашої осічки в Меморіалі Макарова. Конкретного завдання на цей турнір ми не ставили, але хотілося виступити якомога краще. Тим паче, коли ти ще входиш в тренерський штаб, то відповідальність вища. Загалом, чого приховувати, рівень суперників вцілому на Меморіалі Макарова трохи вищий, там чи не кожна гра була, як фінал. Хоча ми в Меморіалі Щанова мали певні кадрові проблеми, бо випали Денис Петренко та Дмитро Прима, яким були зроблені операції, через пошкодження не завжди змогли зіграти Артем Марченко та Руслан Зубленко. До того ж, на перегляд приїхало кілька новачків, яких ми випускали в матчах.

- Визнання кращим на турнірі було несподіваним?

- Приємним. Це точно. Мені важливіше те, що команда перемогла. Як на мене, наш матч з «Авангардом» у півфіналі мав навіть більший підтекст фінального, ніж з молоддю «Оболонь-Бровар» U-19. Нехай за це не ображаються оболонці, просто наші взаємостосунки з командою Бзову досить конкурентні на футбольному полі. І ця гра була значно визначальнішою для нас.

- Твоє визнання в якості «Кращий гравець Меморіалу Щанова» говорить про надійність гри в обороні?

- Не тільки мене, а всієї команди. Ми пропустили всього один м’яч на турнірі.  Це багато про що говорить.

- «Діназ» набирає хід?

- Багато хто з хлопців додав у грі. Ми працюємо в режимі щоденних тренувань і видно, що команда зміцніла фізично. До того ж, всі хто вже працює рік з командою чудово розуміють вимоги тренерського штабу.

- Повністю звик до ролі «гравець-тренер»?

- До тренерської ролі все ж таки трохи менше. Почуваюся більше гравцем поки що. Хочеться ще трохи побігати, пограти, але час бере своє. Утім, вже завтра вішати бутси на цвях не збирюся.

- З тих новачків, які грали в «Діназі» на турнірі, хто залишиться?

- Озвучувати не буду. Все в процесі і є певні нюанси. Якщо ми дійдемо згоди, то вже потім озвучимо прізвища тих, хто поїде на збір до Туреччини.

- А чи будуть ще новачки?

- Не виключено. Процес пошуку триває постійно. Все залежить від конкретного гравця і конкретних умов, які ми можемо йому запропонувати.

- Зараз змінено наставника «Діназу-2», команду очолив Анатолій Блазунь…

- Так, ми сподіваємося на те, що «Діназ-2», який гратиме в чемпіонаті області по «вишці», виконуватиме завдання, що перед ним буде поставлено керівництвом. Ми з першою командою зосередимося на підготовці до дебюту у другій лізі ПФЛ і за необхідності допомагатимемо кадрово «Діназу-2» у матчах чемпіонату області.

- Два зимові підготовчі турніри «Діназ» відіграв. Чи буде одна з команд виступати у Меморіалі Кирсанова, котрий стартує найближчими вихідними?

- Ні. Перша команда зосередиться на тренуваннях і 15 березня відправиться на збір до Туреччини, а оскільки «Діназ-2» очолив новий тренер, якому потрібно ввійти в тренувальний процес, ближче познайомитися з командою, то вирішили не «кидати його у вогонь», а дати можливість певний час спокійно попрацювати з футболістами. Нехай набирають форму через тренування та контрольні матчі.   

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери