Володимир Бондаренко: «Забиваємо і «сідаємо»… Це якась кара для нас…»

Вівторок, Листопада 6, 2018 - 13:13

Наставник «Діназу» прокоментував осічку в поєдинку з «Авангардом».

У нашої команди залишився чудовий шанс здобути «срібло» нинішнього сезону в чемпіонаті Київщини. Для цього потрібно в заключному турі в гостях розібратися із «Зорею» (Владиславка). А в передостанньому матчі чемпіонату «Діназ» поступився на власному полі бзівському «Авангарду» і таким чином втратив нагоду залишитися в боротьбі за головний комплект нагород. «Чому так сталося?» - запитую у Володимира Бондаренко.

«Загалом зіграли трішки нижче своїх можливостей, - констатує головний наставник «Діназу». – Допустили прикрі помилки, які не повинні були робити. Фактично три голи у наші ворота влетіли після власних незрозумілих дій. Як кажуть у футболі, «привезли самі собі». А такому супернику, як «Авангард» тільки це й потрібно було, вони вміють використовувати свій шанс. Хоча до того моменту поки ми першими відкрили рахунок на полі була непогана гра з нашого боку та, забивши м’яч, ми знову миттєво «сіли». І цього ж ніхто не вимагав… Це якась кара для нас…

На жаль, не всі зіграли в цьому матчі в повну силу, так як від них вимагалося. Мені вже на 30-й хвилині хотілося внести певні корективи в гру, але поки що є внутрішні проблеми, які не дозволяють повноцінно це зробити.  Тому частку провини не знімаю з себе, бо не вгадав зі стартовим складом. Утім, зазначу, що перед грою в хлопців був чудовий бойовий настрій і всі рвалися в бій, хотіли довести, що ми здатні на більше. Та мабуть нам потрібен ще час, щоб вирости в класну команду, яка вже наступного літа зможе дебютувати в професійному футболі».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери