Володимир Бондаренко: «Вилучення зламало нам гру»

Неділя, Листопада 3, 2019 - 10:41

Коментарі головних тренерів після матчу «Верес» - «Діназ».

Три м‘ячі, котрі влетіли наприкінці матчу в Млинові, суттєво змінили результат матчу «Верес» - «Діназ». І саме від його підсумкового рахунку емоції наставників після гри були кардинально протилежними. Ось що вони сказали в післяматчевих коментарях.

Головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко:

«Верес» нас сьогодні обіграв. Хоча, вважаю, що до вилучення саме ми грали краще. Вилучення зламало гру. До того ж, в наші ворота були призначені два пенальті. Тому - 1:2. Я дуже поважаю Юрія Вірта і весь трененрський штаб рівнян. Бажаю їм успіхів і виконати поставлені на сезон завдання».

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт:

«Сьогодні ніхто нікому не вішає золотих медалей. І місце в турнірній таблиці зараз - це умовність. Нас цікавить результат, який команда матиме у кінці травня. Тоді й будемо дивитися на місце в таблиці. А поки все - умовно. Сьогодні в нас була, мабуть, найкоротша установка на гру. Хлопці все чудово розуміли. Пам'ятали нашу першу гру з цим суперником. Гра була непроста. Не все нам вдавалося. Особливо, в перші двадцять хвилин. Тисла відповідальність за результат. Але потім з'явилася агресія, пішли моменти. Гол назрівав. Могли завершувати гру раніше. Але не забили пенальті. Добре, що забили другий пенальті. Вважаю, що перемогли справедливо. Зараз для нас на перший план виходить результат. Ми дві гри не могли забити, хоча створювали моменти. Десь хвилювалися через це. Сьогодні забили зі стандартів, але головне - це перемога».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери