Володимир Бондаренко: «Петренко майже відновився, Прима й Зубленко на підході»

Субота, Березня 16, 2019 - 20:36

Наставник «Діназу» про початок робочого процесу в Туреччині.

На щастя в суботу на узбережжі Середземного моря трішки розпогодилося, з-за хмар виглянуло сонечко і вже вранці на тренувальному полі готелю «Голдсіті» в Аланії закипіла робота діназівського десанту. Перша частина ранкового тренування пройшла під опікою фітнес-тренера «Діназу» Валерії Крохмаль. За півгодини з футболістів полилося сім потів і вони з благоговінням дочекалися, коли з можна буде одягнути бутси і отримати в ноги м’яч. Ще десять хвилин бігових вправ післ фітнесу і на завершення гра в теніс-бол.

В обід небо знову затягнули хмари. Дрібна мжичка, то набирала сили, то стихала, тому гравцям довелося пристосовуватися не тільки до опонента, але й до стану газону, який тут просто ідеальний. А навантаження на вечірньому занятті були досить значні. Утім, всі витримали з гідністю. Хоча стосовно реалізації гольових моментів в завершальній стадії ігрової серії було чимало претензій до нападників. Схоже, тренерський штаб проведе з ними додаткове тактично-теоретичне заняття, аби покращити їх КПД. Перед вечерею на гравців чекали відновлювальні процедури.

Вибравши вільну мить ми попросили головного тренера «Діназу» Володимира Бондаренко коротко розповів про початок зборів та плани на найближчі дні.

- Приїжджати на збори в Туреччину для команди непрофесійної – це великий плюс. Ми приїхали на 14 днів, щоб краще підготуватися до другої частини аматорського турніру, в якому залишилося зіграти вісім турів. Настрій у команди дуже хороший, бойовий.

- Який акцент буде на цьому зборі?

- Поки що ми не можемо так часто збиратися, як професіонали і акцент буде зроблено на тактичні вправи, на розіграш кутових, те на що нам, можливо, не завжди вистачає часу в Києві. Звичайно, перші пару днів хлопцям треба втягнутися, продихатися. Дуже багато планується роботи з м’ячем, як групові, так й індивідуальні заняття.

- В понеділок очікується цікаве протистояння з молодіжним складом шотландського «Інвернесу». Що можете сказати про майбутню гру?

- Завжди цікаво грати з суперниками-іноземцями, тим паче для нас. Команда молода в них, але ж і в нас багато юних хлопців. У нас є футболісти, яким 17-18 років. Чекаємо хорошого спарингу і виконання тих наших тренерських замислів, які ми напрацьовуємо на сезон.

- Які контрольні матчі ще заплановано?

- Поки що це в стадії вирішення, тому що більшість команд вже пройшли тут збори і пороз’їжджалися. По ходу будемо домовлятися. Поки що відомо, що заключний спаринг проведемо проти однієї шведської команди.

- Як ситуація в команді з травмованими?

- Було зроблено операції Дмитру Примі, Денису Петренко та Руслану Зубленко. Потихеньку вони відновлюються. Денис Петренко практично відновився після цієї процедури, але під час перельоту трішки простудився. Та скоро чекаємо його в загальній групі. Руслан і Діма трішки пізніше приєднаються до всіх. Все нормально, це робочий процес.

- У команді вже є кілька новачків. Як хлопці адаптувалися?

- Сюди приїхали ті футболісти, які вже будуть захищати кольори клубу в сезоні. Вони вже повністю адаптувалися і знають наші вимоги, тому будемо награвати ігрові зв’язки.

- Судячи з усього, «Діназ» зважено й потужно готується до дебюту в другій лізі.

- З таким президентом, як Ярослав Миколайович Москаленко ми повинні крокувати вперед і дивитися далеко. Звичайно, ми не хочемо зупинятися на якомусь результаті, а постійно прогресувати і з кожним кроком поетапно йти все далі, далі й далі…

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери