Володимир Бондаренко: «На матч з «Вересом» виїжджаємо в п’ятницю»

П'ятниця, Листопада 1, 2019 - 10:15

Наставник «Діназу» про вояж на Рівненщину.

В суботу, 2 листопада, в Млинові відбудеться черговий поєдинок групи «А» Другої ліги, в якому рівненський «Верес» прийматиме вишгородський «Діназ». Про підготовку нашої команди до цієї зустрічі з клубною прес-службою поділився головний тренер Володимир Бондаренко.

«Минулий тур ми пропустили, оскільки в останній момент надійшла інформація з Хмельницька про епідемію в «Поділлі». Не скажу, що це особливо нас збило з ритму. Подібне в футболі інколи трапляється і все це треба сприймати, як належне. Замість офіційної матчу ми провели того дня посилене ігрове тренування, навантаживши всіх футболістів й одразу переключилися на підготовку до гри з «Вересом». Було достатньо часу, щоб зконцентруватся, зосередитися на ключових моментах, які нам потрібно відпрацювати.

Кардинальних змін в робочий процес ми не вносили. В грі «Вересу» ми знаємо сильні сторони і буде знову з ними справлятися, як це було в першому колі. Команда граюча, творча і має стабільний склад. Це їх великий плюс.

В попередньому турі через дискваліфікація пропускав матч один з ключових захисників «Вересу» Ігор Солдат, його замінив тоді Тарас Пінчук. Але тепер Солдат повертається на поле і, наскільки нам відомо, інших суттєвих кадрових проблем у Юрія Вірта нема. Тому перед грою ми трішки нагадаємо команді про сильні сторони суперника і визначимо власну тактичну схему.

На матч з «Вересом» ми вирішили відправитися в п’ятницю. Їхати в Млинів біля 400 кілометрів, а оскільки гра розпочнеться о 14 годині, то в суботу, в день гри, потрібно було б їхати рано вранці. Це створило б додаткові труднощі для футболістів, вони вставали б рано й приїхали б втомлені з дороги.

Напередодні виїзду, в п’ятницю проведемо повноцінне тренування в Демидові, а по обіді відправимося в дорогу. Переночуємо неподалік Млинова в готелі «Візит». На жаль, трішки прихворів Сергій Каркошкін і він залишиться вдома. Всі інші в повній бойовій готовності».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери