Володимир Бондаренко: «Хотів з балкону стрибнути, коли Саша забив гол»

Четвер, Вересня 19, 2019 - 06:33

Головний тренер «Діназу» прокоментував перемогу над вінницькою «Нивою».

Коли команда вириває перемогу за десять секунд до фінального свистка, то емоції у гравців та тренерів в цей момент просто вирують і виплюхуються через верх. Знадобився певний час після завершення поєдинку з вінницькою «Нивою» (2:1) аби наставник «Діназу» Володимир Бондаренко вгамував власні емоції й прокоментував таку перемогу. 

- Що може відчувати тренер, коли гол забивається за десять секунд до фінального свистка?

- Велику радість. Я хотів з балкону стрибнути, коли Саша забив гол і приніс перемогу на останніх секундах. Ми повинні були «закривати» гру ще за рахунку 1:0, було два хороші моменти, які ми не забили – Ілля (Терещенко – Прим.авт.) в штангу попав і Вадик Бовтрук… Тому така нервова кінцівка вийшла після того, коли ми отримали м’яч в свої ворота.

- Команда додала в другому таймі. Що ви в перерві сказали?

- Лава запасних у нас є і вона повинна додавати. Хоча сьогодні не скажу, що сильно додали, але хлопці старалися. В першому таймі дехто втомився, ми провели заміни. Нам було легше, бо суперник приїхав меншими силами. Може це зіграло роль. Скажу, що за рахунку 1:1 ми могли, як виграти, так і програти.

- В другому таймі були провали в обороні. В чому причина?

- Випав центральний захисник Андрій Волошин, який отримав травму, трішки поламалося все. Перебудувалися, але невдало, тому й з’явилися моменти біля наших воріт. Добре, що все так закінчилося і ми дуже раді цій перемозі.

- Наскільки серйозна травма у Волошина?

- Думаю, що нічого серйозного. Він хлопець міцний, для нього травми – це дрібниці. Андрій і так був незадоволений тим, що його замінили, але треба було це робити, бо він ледве ходив.

- «Нива» вже втретє за останній час приїжджає в гості. Контрольний матч, Кубок, тепер чемпіонат… Ви добре вже знаєте цю команду й готувалися відповідно?

- Так, і хочу сказати, що ця команда перебуває не на тому місці, де вона нині є.  Матч з Тернополем вони повинні були вигравати, але там через рикошет вони пропустили м’яч і програли. Мабуть є трішки невезіння у них. Мені «Нива» дуже подобається, хороший тренер працює з командою. З такими клубами добре грати, бо вони самі грають й супернику дає. А не так, як це було в попередньому турі.

- Кілька слів про наступний матч. Зараз у «Діназу» буде непростий виїзд до Ужгороду. Як команда добиратиметься?

- Справді зараз багато часу на розкачування нема. Хлопцям треба відновитися, бо в неділю нас чекаємо гра в Ужгороді. В суботу їдемо поїздом, приїжджаємо в день матчу, в готелі відпочнемо трохи і потім на гру з «Ужгородом». Одразу після завершення повертаємося назад.

Відеокоментар можна подивитися на клубному каналі в ютубі: https://youtu.be/cbTnNAvd65g

Головний тренер вінницької «Ниви» Коллінз Нгаха був пригнічений такою прикрою поразкою й уникнув післяматчевого коментаря. Його в цій ситуації цілком можна зрозуміти.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери