Володимир Бондаренко: «Добре грали від першого до третього голу»

Понеділок, Травня 21, 2018 - 11:24

Наставник «Діназу» прокоментував перемогу над «Меліоратором».

«Перш за все задоволений тим, що ми зуміли пройти цей етап Кубку області. У таких турнірах, де все вирішується в одному матчі, трохи нівелюється різниця в класі команд. Інколи на перший план виходять психологічний фактор, настрій колективу і прагнення до перемоги. Хто фаворит, а хто аутсайдер вже не так важливо. Тому й бувають сенсації.

Добре, що ми уникли подібних проблем, хоча по ходу гри у нас були відрізки, які трохи турбують. Ми пропустили гол на перших хвилинах, потім включилися й досягли потрібного результату. За великим рахунком мене сподобалася якість гри команди від першого до третього голу, а це десь біля двадцяти хвилин. Щодо іншого часу,  то є певні питання до дій команди. Нам є над чим працювати і що вдосконалювати на тренуваннях. Зараз середина першого кола і подібного слід було очікувати. Чим швидше ми перестанемо пробуксовувати і знову показувати хороший, комбінаційний футбол, тим краще. 

Дебют Капанистого в ролі воротаря? Я його знаю давно у всіх футбольних ролях, тому був впевнений, що він не підведе і допоможе в таку скрутну хвилину. Так воно й сталося. Рома вселив впевненість в захисників і все разом втримали переможний рахунок. 

Наступної суботи знову їдемо в Бучу грати з «Меліоратором». Сюрпризи будуть. Зараз тиждень попрацюємо, підготуємося. Ми трохи краще дізналися про суперника, побачили його в дії і маємо більше інформації. Тепер цим треба правильно скористатися и знову виграти у «Меліоратору». Проте більш впевнено, надійно і без додаткових нервувань у ході гри».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери