Вітаємо Геннадія Каплунова!

Вівторок, Квітня 16, 2019 - 09:59

Досвідчений наставник «Діназу» відзначає День народження.

16 квітня Геннадію Каплунову, тренеру наймолодших вихованців футбольної академії «Діназу» виповнюється 57 років. Колеги по клубу, батьки та юні футболісти щиро вітають харизматичного, досвідченого наставника з цим особистим святом та зичать ще довго й плідно служити на благо розвитку вишгородського та всього українського футболу.

За ці роки, Геннадію Михайловичу, через ваші руки пройшло чимало маленьких спортсменів, в котрих ви зуміли розгледіти парости майбутнього футбольного таланту. Звичайно, не всі з них виросли у визнаних майстрів, але людяність, відповідальність за колектив та прагнення до вищого в спорті закладалися саме вами в тісному контакті з батьками. Ви – футбольний педагог від Бога, кидаєте зерна в родючий грунт, який дає плоди через багато років. Виростити класного футболіста - це непростий і тривалий процес, котрий до снаги не кожному, але саме завдяки вам хлопчики вже з раннього віку відчувають справжній смак до гри мільйонів.

Бажаємо, щоб ваша праця завжди була натхненною і яскравою. Нових звершень на футбольних полях та безмежної дитячої любові. Здоров’я, родинного благополуччя, всіляких життєвих гараздів!

Колектив ФК «Діназ»   

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери