Важка перемога на старті

Субота, Лютого 14, 2015 - 18:26

У першому турі на Меморіалі імені Олександра Щанова підопічні Михайла Стельмаха у нервовому та напруженому поєдинку здолав столичну ДЮСШ-15.

Після невдалого виступу на Меморіалі імені Макарова, матч із київською командою на стадіоні ДЮСШ-15 мав дати певні відповіді на питання, чи зможуть «діназівці» нарешті показати змістовну гру та чи зможе наша команда розраховувати на дещо більше, ніж вихід із групи. Тим більше згідно з регламентом з двох груп до наступного етапу виходить по чотири команди.

Відразу варто сказати, що очікуваних відповідей за результатом поєдинку вболівальники «Діназу» не отримали. На початку гри обидві команди діяли дещо сумбурно та ніяк не могли налагодити контроль над м’ячем. Хоча саме гравці «Діназу» могли відзначитись на перших хвилинах зустрічі, але удар Миколи Мелешка з меж штрафного майданчику голкіпер столичної команди зміг парирувати.

Однак, вже за декілька хвилин нападник нашої команди все ж таки домігся свого, підкарауливши помилку захисників, він зміг зорієнтуватись та перекинути воротаря номінальних гостей.

Після забитого м’яча «діназівці» трохи скинули оберти і це зіграло з підопічними Стельмаха злий жарт. Наші гравці втратили контроль над м’ячем, різко зросла кількість браку при передачах, а оборона почала припускатися помилок. Щоправда і столичні футболісти не вирізнялись якимось креативом на футбольному полі. За такої гри мінімальна перевага нашої команди не вселяла впевненості у кінцевий позитивний результат. Тим більше стан поля залишав бажати кращого і не дозволяв командам демонструвати свій найкращий футбол. Саме у такому неспішному темпі перший тайм добіг кінця.

На другу половину зустрічі Михайло Стельмах вже за звичкою оновив склад команди більше, ніж на половину. З виходом нових гравців на полі спалахнули і нові емоції. Головному арбітру зустрічі неодноразово доводилося лізти у кишеню за гірчичником, а іноді після грубих порушень на полі виникали серйозні сутички.

Однак, «діназівці» знайшли гідну відповідь на провокації та грубу гру з боку суперника. Після прориву лівим флангом Дмитро Жураківський прострілив у штрафний майданчик де на дальній стійці вже чекав Ігор Кашка, який і завершив атаку невідпорно пробивши з лівої ноги у верхній кут.

Після того, як рахунок став 2:0 на користь «діназівців», то стало зрозуміло, що свого наша команда вже не відпустить. Столичні футболісти намагалися провести хоча б м’яч престижу, але особливих моментів у команди ДЮСШ-15, щоб скоротити різницю у рахунку не було.

Отож, «Діназ» здобуває дуже важку і не надто впевнену по грі перемогу і вже у наступному поєдинку на нашу команду чекає куди більш серйозний іспит – «Єдність» із Плисок.