Вареники – смачні преміальні за перемогу

Вівторок, Лютого 12, 2019 - 14:31
, ,

Команди академії «Діназу» зіграли контрольні матчі.

Тривала зимова перерва в футбольному сезоні змушує любителів шкіряного м’яча зосередитись на тренуваннях та товариських поєдинках. Ось і минулих вихідних кілька колективів футбольної академії «Діназу» саме завдяки ігровій практиці продовжили набирати форму, котра поки що далека від ідеальної.

Підопічні Олександра Гончарова за два дні провели три контрольні зустрічі. «Діназ-2003» зустрівся з однолітками столичного «Подолу» і розійшовся миром – 1:1. Єдиний м’яч у складі нашої команди провів Потебенько. Як зазначив наставник, цього разу важливо було перевірити в бою кількох новачків, які прийшли на перегляд і визначитися з їх майбутнім.

Тим часом, «Діназ-2005» в суботу зіграв зі столичним «Локомотивом». Цікавий і напружений поєдинок пройшов за рівної боротьби, але все ж таки завершився перемогою вишгородської команди – 2:1. По одному точному удару завдали Пінчук та Крікужас.

Вже наступного дня «Діназ-2005» зустрівся з київським «Подолом», у складі котрого грали переважно гравці 2004 року народження. Та навіть на фоні втоми від попереднього матчу діназівці провели поєдинок краще за своїх суперників і заслужено виграли 3:0 (Пінчук – 2, Саленко).

«Напевно, ми більше хотіли перемогти, - зазначив після матчу тренер Олександр Гончаров. – Адже в нас сьогодні були чудові преміальні – домашні вареники з м’ясом, які приготувала мама одного з гравців - Юлія Сагач. Одразу після гри всі отримали й з’їли смачні преміальні. Додав настрою і наш воротар в роздягальні, крикнувши: «Який слизький вареник!» Тут же спіймав його і до роту…»

Молодші вихованці «Діназу» (2006-2009) під опікою своїх наставників Миколи Слободянюка та Ігоря Іваненко зіграли в Лютежі двосторонку. Тренери поки що не форсують підготовку команд до обласного чемпіонату, намагаючись в суворих зимових умовах навчати дітей азам футбольної майстерності.

Провела контрольний матч також доросла команда «Діназу-2» (тренер Микола Слободянюк та Володимир Устінов), котра готується взяти участь у Меморіалі Щанова. Діназівці зустрілися з командою Димеру і завершили поєдинок внічию 2:2. В першому таймі Борис Шевелюк відкрив рахунок, реалізувавши пенальті. По перерві забивали тільки димерці. Одного разу у власні ворота, ще двічі - у чужі.

«Якщо в першому таймі грали переважно ті, хто має досвід у дорослому футболі, то після перерви на поле вийшло багато молодих гравців 2002/2003 років народження. Їм не завжди просто було протистояти досвідченим суперникам. Звідси й такий рахунок. Утім, нам важливо було напередодні участі в Меморіалі Макарова отримати ігрову практику, побачити з ким можна йти далі. Серйозних завдань в підготовчому зимовому турнірі ми не ставимо. Важливо проявити бійцівські якості і гідно готуватися до нового сезону в обласному чемпіонаті», сказав Микола Слободянюк.

Як відомо, суперники в груповому турнірі у «Діназу-2» досить складні - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка),  «Авангард» (Бзів),  «Агродім» (Бахмач), «Оболонь-Бровар» U-19 (Київ), КНТЕУ–Меркурій (Київ). Вже в середу, 13 лютого, на нашу команду чекає випробування професійною «Чайкою» з Петровлівської Борщагівкию Цей матч розпочнеться о 13.30 на «Козак-Арені».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.